>

MODA - STİL

“gnçtrkcll”le çık dışarıya oynayalım

Turkcell, gençlik kulübü “gnçtrkcll”le abonelerine sürprizler ve fırsatlar dolu bir dünyanın kapılarını açıyor.
 
   
 
 
     
Turkcell, gençlere ve kendini genç hissedenlere özel avantajlar sunan gençlik kulübü “gnçtrkcll”i “Çık Dışarıya Oynayalım” sloganı ile tanıttı. Gençlerin yaşam tarzı ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak” bir kulüp olarak tasarlanan gnçtrkcll, sadece üyelerine özel fırsatlar sunuyor.

gnçtrkcll’de üyelerin yararlanabileceği kampanyalar, tanınmış markalardan özel indirimler, yarışma ve çekilişler, ücretsiz kontör/dakika kazanma şansı, bazı Turkcell servislerini ilk kez veya indirimli deneme fırsatları, eğlenceli aktiviteler ve daha pek çok sürpriz olacak.

Kulübün ilk faydalarından biri arkadaşları ile mesajlaşmayı seven gençler için olacak. gnçtrkcll’liler 30 Haziran 2005 tarihine kadar da kendi aralarında 1 SMS=1 kontör üzerinden (7 Yeni Kuruş) mesajlaşabilecekler. Ayrıca kulüp üyeleri 30 Nisan’a kadar Turkcell’in en sevilen servislerinden biri olan KimAramış?Cell’den bedava yararlanacaklar.

gnçtrkcll’in Nisan ayında üye olanlara sunduğu büyük sürprizlerden bir diğeri ise MTV’nin New York stüdyolarına seyahat olacak. 10 talihli kulüp üyesi, Temmuz ayında New York’u keşfetmenin yanısıra MTV kanalının en popüler programlarından TRL’ye davetli olarak katılarak, MTV’nin konuk ettiği dünya starları ile de tanışma fırsatı yakalayacaklar.

Ayrıca 100 kulüp üyesi, gençlerin yeni tutkusu i-pod mini’ye sahip olurken, 1 üye 10.000 kontör veya 2.500 dakika, 10.000 üye ise 20 kontör ya da faturalı hatlarda 10 dakika ücretsiz konuşma hakkı kazanacak.

Üyeler bu hediyelerin yanı sıra, 15 Nisan-31 Mayıs tarihleri arasında AFM sinemalarından aldıkları 1 sinema biletine karşılık, 1 bedava bilet ve YKM mağazalarında da aldıkları 2. üründe yüzde 30 indirim elde edecekler.
gnctrkcll’e hangi kanallardan üye olunabilir?

Hazır Kart ve faturalı hat sahibi bütün genç aboneler, gnçtrkcll’e kısa mesajla (GNÇ yazıp 2222’ye göndererek), Turkcell Online İşlem Merkezi üzerinden, TurkcellExtra’lardan ya da Müşteri Hizmetleri’ni arayarak kolayca üye olabiliyorlar. Üyeler, gnçtrkcll’in sunduğu tüm faydalardan hiç bir ücret ödemeden faydalanabilecekler. KampusCell tarifesinde olanlar ve Genç Hazır Kart aboneleri ise herhangi bir üyelik işlemine gerek olmadan, otomatik olarak gnctrkcll avantajlarından yararlanabilecekler.

gnctrkcll’’e nasıl üye olunabilir?

1- Üyelik talebinde bulunabilmek için GNÇ yazarak 2222’ye ücretsiz mesaj gönderiniz
2- 5555’den bu mesaja cevap olarak üyelik bilgilerini talep eden bir mesaj tarafınıza iletilecektir
3- gnçtrkcll üyelik işlemini tamamlamak için GNÇ yazıp aralarda boşluk bırakarak adınızı, soyadınızı, yaşadığınız ilin plaka kodunu, doğum tarihinizi (gün/ay/yıl olarak) ve cinsiyetinizi (K veya E) yazıp 2222’ye mesaj göndererek işleminizi tamamlayınız
4- Üyeliğinizin tamamlanmış olduğu mesajı tarafınıza iletilecektir.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>