>

DEKORASYON

Kış Bahçesi Dekorasyonunun İpuçları

Havalar ısındığında bahçe, balkon ve teras gibi açık alanların tadına doyum olmuyor.
 
   
 
 
     

Peki ya bu alanları kış bahçesine dönüştürerek soğuk havalarda da keyfinizi sürdürmek istemez misiniz?

Konforlu ve işlevsel mobilyalar tercih edin

Kış bahçesinin büyük ya da küçük olması önemli değil. Önemli olan bu alanları daha işlevsel hale dönüştürecek mobilyaları tercih etmek. Modern bir görünüme sahip oturma veya köşe gruplarını seçerek rahat ve konforlu bir alan oluşturabilirsiniz. Böylelikle kış bahçenizde dışarıda yağan yağmuru veya karı izleyerek çayınızı, kahvenizi yudumlayabilir ya da sevdiklerinizle birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Şöminelerle sıcak bir atmosfer yaratmak mümkün

Kış bahçenizde sıcak bir atmosfer yaratmak için mekânınızın ruhuna uygun bir tarzda şömine seçerek bu alanları huzurlu bir ortama çevirebilirsiniz. Hem barbekü hem de şömine olarak kullanılabilen özel tasarım ürünlerle de mekânlarınıza fonksiyellik katabilir, yine ortama uygun seçeceğiniz sandalyeler ve masada ailenizle birlikte keyifle yemekler yiyebilirsiniz.

Keyifli bir alan oluşturun


Hamak, salıncak veya lounge koltuk gibi ürünlerle eğlenceli ve keyilli bir kış bahçesi oluşturmak mümkün. Hamak veya rahat bir koltukta kitabınızı okuyabilir ya da bu dönemde zamanının büyük çoğunluğunu evde geçiren çocukların keyifli zaman geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Bitkiler ve dekoratif aydınlatmalar olmazsa olmaz

Kış bahçesinin olmazsa olmazı bitki seçimleriyle ortamı güzelleştirebilir ve mekâna canlılık katabilirsiniz. Yine dekoratif aksesuarlarla da bu alanlara şıklık katabilirsiniz. Doğru bir aydınlatma ürünü tercih ederek hava karardıktan sonra da huzur verici bir atmosfer yaratabileceğiniz gibi büyük mumluklar veya dekoratif fenerlerle de nostaljik bir ortam oluşturabilirsiniz.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>