>

KÜLTÜR-SANAT

Red Bull İstanbul Unlocked’da ORGANICS by Red Bull Rüzgarı Esecek

İstanbul gece hayatının en büyük kutlamasına hazırlanan ve 1-2 Temmuz tarihlerinde Mecidiyeköy Eski Likör Fabrikası’nda gerçekleşecek Red Bull İstanbul Unlocked’a, ORGANICS by Red Bull lezzetleri damgasını vuracak.
 
   
 
 
     

Red Bull İstanbul Unlocked’a özel olarak hazırlanacak ORGANICS by Red Bull alanında katılımcılar organik içecekler serisi ve yemek eşleşmelerini tatma fırsatı bulurken aynı zamanda özel fotoğrafçılar tarafından çektirecekleri ve etkinlik alanında sergilenecek portreleriyle bu keyifli anları ölümsüzleştirme imkanını da yakalayacak. Red Bull İstanbul Unlocked için detaylı bilgiye redbull.com/unlocked adresinden ulaşılabiliyor.

Red Bull İstanbul Unlocked, festival tadında bir gece hayatı deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Popüler ve sevilen sanatçıların performanslarını şehrin en çok tercih edilen 10’dan fazla mekanıyla birlikte sadece 2 günlüğüne tek çatı altında toplayacak Red Bull İstanbul Unlocked katılımcılara müzik ve eğlenceyi bir araya getirdiği bir kutlama yaşatacak.

Red Bull İstanbul Unlocked ayrıca keyifli ve lezzetli bir deneyime de ev sahipliği yapacak. ORGANICS by Red Bull, 1-2 Temmuz tarihlerinde İstanbul gece hayatını ve eğlenceyi odağına aldığı bir deneyim sunmaya hazırlanan Red Bull İstanbul Unlocked’a farklı bir tat katacak. Mecidiyeköy Likör Fabrikası’nda gerçekleştirilecek etkinlikte, özel olarak hazırlanacak ORGANICS by Red Bull alanında katılımcılar organik içecekler serisi ve yemek eşleşmelerini tatma fırsatı bulacak.

ORGANICS by Red Bull alanındaki misafirler ayrıca Red Bull İstanbul Unlocked’ta 2 gün boyunca kesintisiz devam eden ve HOSH, Avangart Tabldot, Santi & Tuğçe, Q-Bra, Levent Alp & Lâlonjoje, The Pirouettes, Kaan Düzarat, Berk Büyükakın, Erez Öztürk, Bedük gibi isimlerin performans sergileyeceği Red Bull Hub’ın müzikleriyle eğlenceli anlar yaşayacak. Özel fotoğrafçılar tarafından alanda çektirecekleri portreleriyle bu keyifli anları ölümsüzleştirecek katılımcıların fotoğrafları etkinlik alanında da sergilenebilecek.

Kulüpler, miksologlar, sahne sanatçıları ve çok daha fazlasını tek çatı altında toplayacak Red Bull İstanbul Unlocked ve biletler hakkında detaylı bilgiye https://www.redbull.com/tr-tr/events/red-bull-istanbul-unlocked adresinden ulaşılabiliyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>