>

DEKORASYON

Koç Burcuna Özel Dekorasyon Önerileri

İşte yaşadığı evi de gençleştiren koç burçları için dekorasyon önerileri…
 
   
 
 
     

Evinizin kişiliğinizi yansıtması burcunuza göre yaptığınız dekorasyonla çok daha kolay olabilir.

Hareketli ve atılgan yapıdaki koç burçları evlerinde bu canlılığı yansıtmaya çalışacaklardır. Canlı renklerin içinde sadelik saklayan dekorasyon alternatifleri adeta koç burçları için tasarlanmıştır

OTURMA ODASI

Çocuk ruhlu ve cömert koç burcu fazla eşyadan kaçınmalıdırlar. Bu özgürlüğüne düşkün koçların kendilerini sınırlandırılmış hissetmelerine neden olur. Dekorasyonda deri döşemeler kullanabilirler. Bununla birlikte parlak kırmızı tonları, sıcak bir yuva izlenimini uyandıran büyük rahat bir koltuk koçun ilgisini çekecektir.

YATAK ODASI

Pozitifliğiniz ve tarzınız farklı dekorasyonlar denemenize neden olsa da yatak odanızın enerjisi hep yüksek kalacaktır. Çelişkilerden hoşlanan koç burçları yatak odalarında eski ve yeniyi bir arada yaşatırlar. Kendilerini yaşam alanlarında rahat hissetmeleri gerekir ve bu alanı ateşli renk patlamalarıyla yuva haline getirirler. Yatak odalarındaki ideal mekanları şömine önleridir. Fazla sıcaklığın sizi boğmaması için renk konusunda kararında bir seçim yapmaya çalışın. Ölçülü şekilde kullanılmış koyu kırmızılar ve kehribar yatak odanızı size ait hissettirecektir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>