>

GÜZELLİK

Nefes kesen saçlar...

Igora “The real collection” İlkbahar/Yaz 2005’in çarpıcı moda renkleri...
 
   
 
 
     
Nefes kesen, en son moda renkler dünya podyumlarından Türkiye’deki seçkin kuaför salonlarına geliyor.

Schwarzkopf Professional’ın salonlara özel tasarladığı Igora “The real collection” sezonun en yeni teknikleri ve etkileyici renk kombinasyonlarını bir araya getirerek sizin daima trendlerin önünde olmanızı sağlıyor.


Yepyeni, Çarpıcı Dört Görünüm
Igora “The real collection” yeni sezonun 4 çarpıcı görünümünü içeriyor. Rengarenk Gökkuşağı soğuk sarı tonlara, etkileyici yeni bir yön kazandırırken Rocker Girl’ün sıcak altın tonları isyankar rock and roll kızlarına zengin bir hava katıyor. Etnik’in çekici renk paletindeki sıcak bej ve bisküvi tonları egzotik bir görünüm yaratıyor. Son olarak, Igora real collection Sokak Ruhu ile erkeklere soğuk mat kahverengiyle rahat ama çarpıcı bir görünüm sunuyor.

Gökkuşağı -soğuk ışıklar-
Gökkuşağı’nda çarpıcı renklerle birleşen geometrik saç modelleri nefes kesen, eğlenceli, renkli, kadınsı görünümler yaratıyor. Igora Royal Kömür Grisi’nin soğuk sarılarla bileşimi ve menekşe moru ve kırmızıyla yarattığı tezatlık çarpıcı bir görünümü oluşturuyor. Hepsi bir araya geldiğinde ise bütün bu soğuk tonlardan gerçek canlılığa ulaşılıyor.


Rocker Girl –sıcak parıltılar-
Favori olmak onun kaderi! Bu ihtişamlı altın tonları hem çok yönlü hem çarpıcı, sonuçta yaramaz ve feminen “rock” stilini her yere taşımayı garanti ediyor. Altın kahve tonları; güçlü, modern ve isyankar kesimlere karşı konulmaz bir parlaklık ve canlılık kazanıyor. Bu retro klasiğine modern hava ise etkileyici renklerle beraber kullanılan şekillendirme teknikleriyle sağlanıyor.


Sokak Ruhu –dondurucu ışıklar-
Dağınık ama son derece yumuşak saçlarla heyecan verici yeni renk kombinasyonları erkekler için Igora’da bir araya geliyor. The real collection, mat kahve tonlarıyla sınırların ötesinde, modern ve çarpıcı bir görünüm sunuyor. Ustaca uygulanan tonlarla erkeksi, modern görünümün etkisi artıyor. Çok yönlü Sokak Ruhu ile isterseniz sokaklardaki cool havaya, isterseniz şık ve seksi bir görünüme sahip olucaksınız.

Etnik –egzotik gölgeler-
Kendinizi “Etnik”in tropik tonlarına teslim edin. Farklı stil ve renkler, duyguları harekete geçiren, hareketli ve canlı saçlarda bir araya geliyor. Yoğun kahve, sıcak altın, bej ve bisküvi tonları bir araya gelerek olağanüstü görünümler yaratıyor. Saçın tarandığı yöne bağlı olarak renkler bir görünüp bir kayboluyor. Ortaya, kişiselliğinizi ön plana çıkartan dinamik ve feminen bir görünüm çıkıyor.


Bütün Duygularınızı Harekete Geçiren Farklı Bir Deneyim
The real collection’da Igora’nın farklı duyguları harekete geçiren renk kataloğu ile renk danışmanlığı heyecanlı ve eğlenceli bir deneyim haline geliyor. Saçınızda deneyebileceğiniz tutamlar, rengi, dokuyu ve hatta kokuyu gösteriyor. Böylece, hem siz kafanızdaki rengi tam olarak netleştiriyorsunuz hem de kuaförünüz ne istediğinizi gözünde canlandırıyor. Ayrıca, kuaförünüz size diğer renk alternatiflerini de göstererek saçlarınızın en son trendleri yansıtmasını sağlıyor.

Schwarzkopf Professional’ın hazırladığı Igora. “The real collection” 2005 İlkbahar/Yaz renkleri Avrupa ile aynı anda Türkiye’deki seçkin kuaför salonlarına girdi. Eczacıbaşı Schwarzkopf salonları, yeni sezonun en gözde renklerini ve farklı renklendirme tekniklerini modanın öncüsü olmaktan hoşlanan kadınlara sunmaya hazır.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>