>

MODA - STİL

Bu yaz enerji dolu geçecek!...

Yaratıcı, üretken ve enerji dolu ritmiyle, iş günlerinde ve haftasonları kullanılabilecek tasarımlar hazırlayan Fabrika’nın 2008 İlkbahar Yaz Kadın koleksiyonu…
 
   
 
 
     
Fabrika 08 İlkbahar Yaz Kadın koleksiyonunda, kumaşlara yapılan dokunuşlarla daha parlak, ışıltı veren ve metalik dokulu tasarımlar öne çıkıyor. Minimalizmden etkilenen koleksiyonda, yaz sezonunun trendi ve olmazsa olmazı yüksek bel pantolon, etek, straplez gibi ince ve dar siluetlerin yanı sıra pilili elbise, karpuz kol ve bol paça pantolonlar yer alıyor. Trençler, örgüler ve aksesuarlarla pozitif ritmini koruyan Fabrika, sezonun sembolü kuğu motiflerini bluz ve denimlere taşıyor.


Banu Bornovalı imzalı Fabrika 08 İlkbahar Yaz Kadın Koleksiyonu; dört farklı gruptan oluşuyor. Haki, bej, pembe ve mavi tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı Kensington temasında casual kıyafetler öne çıkıyor. Denimlerin ve iş kıyafetlerinin yer aldığı London Bridge temasında ise ana renk olan lacivert, mavi ve yeşille kombinleniyor.


Beyazın hakim olduğu Camden Town teması, lila gömleklerle tamamlanan, kahverengi ve narçiçeğinden oluşan iki farklı gruptan oluşuyor. Son olarak Canary Wharf temasında gri ve siyah, beyaz gömleklerle ve sarı trikolarla kombinleniyor. Kokteyl elbiseleri ve abiye bluzlar da bu grupta yer alıyor.


Fabrika 08 İlkbahar Yaz Erkek Koleksiyonu yenilikçi ve enerji dolu tasarımlarını 4 farklı grupta sunuyor. Slim fit siluetin hakim olduğu koleksiyon Kudret Saka imzası taşıyor.


Black&White, şehir erkeğine kendini enerjik hissettiren siyah ve beyaz kombinli takım elbiselerden oluşuyor. Mor ve siyah kombinasyonunun da dikkat çektiği temada yaz gecelerinde gökyüzünün morumsu maviliğinin etkileri öne çıkıyor. Doğanın bize sunduğu toprak tonları ve orman yeşilliklerinden ilham alan Naturel grubunda ise, bej tonlarından kahverengiye kadar uzanan takımlar, ince yünlüler, ketenler ve gabardinler; yeşil gömlek ve t-shirt’lerle kombinleniyor.

Metropol temasında, modada yükseliş trendinin rengi olan griye, pembe ve gülkurusu tonlarında gömlek, triko ve t-shirt’ler canlılık veriyor. Akdeniz kıyılarının renklerini ve sıcaklığını büyük şehirlere getiren Genova koleksiyonunda ise, denizden karaya yansıyan lacivert, indigo ve mavi tonları, casual kıyafetlerde bir araya geliyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>