>

MAGAZİN

İpekçi'nin Jübilesinde İş Kazası!

Modacı Cemil İpekçi’nin Bodrum’da düzenlediği 'Halikarnassus Millenium' adlı jübilesine katılan ünlü mankenler podyumda sık sık iş kazası geçirdi!
 
   
 
 
     
Manken Özgül Kavruk'un dekolte kıyafeti omuzlarından düşünce sağ göğsü ortaya çıktı. Kavruk hemen toparlanarak kıyafetini düzeltti.

Defileden bir gün önce dedesinin ölmesi nedeniyle İstanbul'a dönen manken Yüksel Ak, defileye yarım saat kala Bodrum'a gelebildi, provalara katılmadan podyuma çıktı. Provaya 3 saat geç geldiği için kareograf Uğurkan Erez tarafından azarlanan Şenay Akay'ın da podyumda yürürken ayakkabısı ayağından fırladı.

En büyük talihsizliği ise Tuğba Özay yaşadı. Ayak bileği burkulan Özay, acı içinde yere düştü. Ünlü manken, daha sonra defileye devam etti, ancak dakikalarca kendine gelemedi. Morali bozulmasına rağmen defiledeki kıyafetleri sunmaya devam eden Tuğba Özay, izleyicilerin alkışlarıyla moral buldu.

Defilenin sonunda Ebru Şallı gelinlik giyerek sahneye çıktı. Mankenlerin alkışları ve konfeti yağmuru arasında sahneye gelen modacı Cemil İpekçi, ağlamamak için kendini zor tuttu. İpekçi, "Bodrum'un eller havada televole kültürüne teslim olmamasını sağlamak için 16 yaşından bu yana tatile geldiğim bu şirin ilçenin sanat ve kültür yaşantısına katkıda bulunmaya devam edeceğim. Gösterdiğiniz yoğun ilgi beni çok duygulandırdı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>