>

GÜZELLİK

Maskaranızı Seviyor musunuz? Onu Değiştirmek İstemiyor musunuz?

Zaman zaman maskaranızın, akmasından dolayı sıkıntı mı duyuyorsunuz? İşte CLARINS'den maskaranız üzerine sürülecek "ilk kirpik su geçirmezi": FIX’MASCARA…
 
   
 
 
     
Zaman zaman maskaranız, ne suya ne de maskaraların akmasına neden olan ve içinizden geldiğinde gülmenize ya da ağlamanıza olanak vermeyen yağlı yapılara direnç göstermemesinden dolayı sıkıntı mı duyuyorsunuz?

Becerikli ve Büyülü

Tamamen saydam, esnek ve parlak. Fix’Mascara tercih ettiğiniz mascarayı derhal su geçirmez ve "sebum geçirmez" hale getirir. Bu maskaranızın kalıcılığını sabitleyen, rengini mükemmelleştiren ve her şartta yüzerken, serpintili bir gezintide, seyahat ve uzun akşamlarda kusursuz şekilde kalmamızı sağlayan görünmeyen kirpik su geçirmezidir.

Maskaraların akmasına neden olan her türlü etkiye karşı mükemmel direncinin nedeni mi?

Yağlı yapılar, sebum, bakım kremi ya da fondöten ile temasta akmasını önlemek için özel olarak kaplanmış ultra ince su geçirmez mumlar içeren jel formül.

Uygulaması Kolay

Jel kıvamını ve sıkılaştırılmış fırçası sayesinde Fix’Mascara kirpikleri birer birer tamamen esneklik içerisinde sarar.

İdeal makyaj sonucu için.
Her zaman kullandığınız maskaranızı uygulayın. Ardından Kirpiklerinizin tamamen kaplanmasını sağlamak için kirpiklerin altına hem de üstüne Fix’Mascarayı uygulayın.

Clarins Makyörlerinin önerileri:
Fix’Mascara makyaj yapılmamış kirpiklerin üzerine daha da parlaklık vermek ve daha da ortaya çıkarmak ya da kaşlar üzerine onlara şekil vermek ve biçimlerini sabitlemek üzere de kullanılabilir.

Mükemmel makyaj temizliği için:
Clarins’in kalıcı makyajlar için özel olarak tasarlanmış Demaquillant Express pour les yeux isimli ürününü kullanın.

Dermotolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiştir.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>