>

AŞK - CİNSELLİK

Padişah Macunu

Padişah macunu çözüm olur mu? Gerçekten işe yarıyor Mu?
 
   
 
 
     

Günümüz insanının, eğitimli olsa da, cinsellikle ilgili yanlış inanışları ve değer yargıları yüzünden cinsel deneyimsizliği maalesef had safhada. Bunlardan en yaygın bilineni ise erkeklerin her zaman cinsel birleşmeye hazır oldukları. Eşleri her dokunduğunda ereksiyon olamıyorlarsa, fiziksel bir sorun yaşadıkları. İşte, bunun gibi yanlış inanış yüzünden ereksiyonda en ufak bir sorunla karşılaşan erkek büyük bir tepki gösteriyor ve bu reaksiyon da sıklıkla "performans anksiyetesi" gibi cinsel işlev bozukluğunun oluşmasına yol açıyor.

PADİŞAH MACUNU ÇÖZÜM OLUR MU?

Gelenekçi ve özellikle kırsal kökenli toplum kesimlerinde, ilaç olarak "padişah macunu" türünden maddeler kullanıla gelmiştir. Bunun, iktidarsızlık sorununa iyi geldiği söylenir. Padişah macunu ve benzerlerinde yoğun miktarda bulunan baharat türü maddeler, sinirler üzerindeki uyarıcı etkileriyle cinsel arzuyu kamçılayabilirler; ama bunların etkisi, zaten herhangi bir cinsel sorunu olmayan kişilerle sınırlıdır.

Eğer sorun ruhsal bir karmaşadan kaynaklanıyorsa, bu türden uyarıcılar bir sonuç vermez. Cinsel terapi ile sorunun kaynağına inip kökten çözmek daha doğru.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>