>

YAŞAM KOÇU

PODCAST Programı "Unicornun Gözüyle" Yeni Sezonuyla Geri Döndü!

3 sezon boyunca konularında derinlemesine bilgiler sunan interaktif ve ilgi çekici bir podcast programı olan ‘Unicornun Gözüyle’ 4.sezonuyla Spotify’da yayımlanmaya başladı.
 
   
 
 
     

İçsel dünyayı keşfetme ve duygusal dengeyi bulma yolunda rehberlik sunan Çetin Çetintaş, uzun bir aradan sonra ‘Unicornun Gözüyle’ podcast programının 4.sezonu ile dinleyicisiyle buluştu. Yeni sezonda dinleyicileri yoga, meditasyon ve kişisel gelişim konularında aydınlatmayı amaçlayan ‘Unicornun Gözüyle’, zengin ve çeşitli bir içerik yelpazesi sunacak.

Her hafta yeni bir podcast, yeni bir sen!

Çetin Çetintaş dinleyicilere, kişisel gelişim yolculuklarında rehberlik etmek için hazırladığı podcast serisiyle; yaşamın telaşından uzaklaştırıyor, kendi yolculuğunu bulma konusunda rehber oluyor.

Çetin Çetintaş seri boyunca; dinleyicilere hayatlarını dönüştürme, potansiyellerini keşfetme ve daha mutlu, dengeli bir yaşam sürme konularında ilham verici içerikler sunacak. Kişisel gelişim yolculuğunda dinleyicilere ilham vermeye devam eden, sözlerin bu dünyadaki en keskin silah olduğunu ve sözleri kullanmayı bildiğimizde, her sözün bir güce dönüştüğünü söyleyen Çetin Çetintaş, en son yayınlanan ‘Sessizlik Altındır’ bölümünde sakinliğin, yavaşlamanın ve asıl kendini duymanın sessizlikten geçtiğini paylaştı.

Her hafta yeni bir bölüm ile farklı konuları ele alan podcast serisine, https://open.spotify.com/show/5uK8Oo7eeOxlfhI7t8XhZM?si=2c82d93a12034342 linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>