>

DEKORASYON

Koleksiyon Caddebostan Mağazası Yeni Yıla Yeni Yüzüyle Giriyor

İstanbul’un önemli bölgelerinden Bağdat Caddesi’ndeki Caddebostan mağazasını yeniledi.
 
   
 
 
     

1971 yılından bu yana yenilikçi tasarım endüstrisi olarak ev, ofis mobilyaları, obje ve aksesuarlar tasarlayarak üreten Koleksiyon, hizmete girdiği 2009 yılından bugüne tasarım ve sanat objelerine ev sahipliği yapan Koleksiyon Caddebostan yeni dekorasyonu ve tasarımlarıyla önümüzdeki yıla hazırlandı. Yaşam alanları için bir bütünün tüm parçalarını sergileyen 3 katlı mağaza birçok mimarın, tasarımcının özel çalışmalarını sunmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz ay dünyadan ve ülkemizden birçok tasarımcının katılımıyla ‘tasarım mağazacılığı’ temasını gündeme getiren Koleksiyon, bu yaklaşımın bir uzantısını Bağdat Caddesi’ne taşıyor. Mobilyadan perdeye, cam, porselen, seramik objeden halı ve kilime uzanan bu yaklaşımla her yaşa, her zevke, her bütçeye uygun tasarımlar sunuluyor.

Caddebostan mağaza en yeni Koleksiyon tasarımlarını, Thonet, Foscarini, Slamp, Joyo gibi markaların en son ürünlerini sergiliyor. Cam sektörünün öncü kurumlarından Nason Moretti ile İlio, Çamdal ve Derin Mavi imzalı el yapımı ürünlere, Boyut Yayınları’nın özel koleksiyon kitaplarına da ev sahipliği yapıyor.

Yenilen Koleksiyon Caddebostan uzman kadrosuyla hem yeni yıl öncesi özel hediye arayanlara hem de evini yenilemek isteyenlere keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>