>

DEKORASYON

Konak Çarşısı’nda bir çiçek açıldı!

Nişantaşı'nda ismini sarı kırçiçeklerinden alan Tutya Home Collection açıldı. Ayrıntılar için tıklayın...
 
   
 
 
     
Valikonağı’nda bulunan meşhur AR-İş aynacılığın ve Çağrı Büfe’nin yer aldığı No:109 da yer alan pasajın ismini belki de çoğu Nişantaşı severleri bilmemektedirler.

İşte bu pasaj Konak Çarşısı adı altında 32 yıldır içerisinde bir çok değerli küçük esnafı ile Nişantaşı’na hizmet vermektedir. Üst katlarında Tayfun Bale Giyim, Konak Büfe, Ahmet Terzi, Mehmet Terzi, Şahin Kırtasiye, Dedeoğlu Baklava; en alt katta ise AR- İş Matbaacılık, Art- Matbacılık, Koruyucu Tesisat ve şimdi de onların arasına katılan yeni bir komşu, ismini sarı kırçiçeklerinden alan Tutya Home Collection.

Bu katta komşularından farklı bir alanda mağazasını açmış olan Elvan Çiçek, Konak Çarşısında olmaktan mutlu "Çarşı gerçekten farklı bir dünya, tüm dükkan sahiplerinin dost ve yardımsever insanlar olduğunu ve mağazasını açarken tüm komşularından destek aldığını" belirtiyor.Konak Çarşısı içerisinde bu küçük mağaza da ,kendisinin oluşturduğu ürün grubu ile ev dekorasyonu ve aksesuarlarında farklılık yarattıklarını ileten Elvan Çiçek "Ürünlerinin farklı olduğu kadar, bu farklılığı sunarken de kaliteden ve fiyat avantajından taviz vermeyeceklerini" ekledi. Ürünler gerçekten dikkat çeken özelliklere sahip; tarihte ilk kumaş çeşidi olarak bilinen Keçe çeşitleri, ilk adı az bulunduğu için Bul-da-al şimdiki adı Buldan olan nevresim- pike takımları, havlu ve bornoz grubunda Fransız tasarımlara sahip modeller, eşi ve benzeri olmayan tay ve keçi derisinden üretilmiş yatak örtüleri, yüz yıllık İngiliz valizleri, el işi mumluk, kandiller ve denizci fenerleri, Özbek Ayna haltalar, suzaniler, pencere ve kapı örtüleri, bıttım sabunu üzerine tasarımlar, doğal sabunlar ve bunlar gibi bir çok farklı özellikte ürünler…

Tutya Home Collection tüm Nişantaşı severleri mağazasına davet ediyor. Konak Çarşısında alt katta rahatça oturup ürünleri incelerken, sizlere Konak Çarşısının Şaban ustasının elinden özel Türk kahvesini de içmenizi tavsiye ederiz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>