>

DEKORASYON

Mudo Concept sonbahar – kış 06/07

Mudo Concept Sonbahar-Kış 2006/2007 koleksiyonuyla farklı kültürlerden bir araya getirdiği mobilya ve aksesuar çeşitleriyle sezona iddialı bir giriş yapıyor…
 
   
 
 
     

Rahatlık ve yeniliğin ön planda tutulduğu mobilyalarla ev dekorasyonunda yeni bir sezon açılıyor. Uzakdoğu ve Etnik rüzgarını evinizin bir köşesinde hissederken, diğer bir köşede de klasikten, moderne doğal mobilyalarla farklı bir hava solumanız değişik kültürleri aynı mekan içinde yaşamanıza sebep olacak.
Şıklık ve rahatlığı bir arada bulabileceğiniz deri mobilyalar ise kullanım kolaylığı ve renk çeşitliliğiyle dikkatleri üzerlerine çekiyor. Değişik formları ve iddialı renkleriyle içinizdeki coşkuyu yansıtacak modern mobilyaları zengin aksesuar çeşitleriyle bütünleşirken, her yerde göremeyeceğiniz koltuklara sadece Mudo Concept mağazalarından sahip olabilirsiniz.
Mudo Concept kışın sıcak köşeler yaratmanız için bütün detayları düşünüyor. Salondan yatak odasına, mutfaktan banyoya, aynadan çerçeveye, ev tekstilinden halıya, mumdan çiçeklere, ofisten aydınlatmaya kadar içinizi ısıtacak ürünlerle kışın sıcak bir mekan yaratmanın yolu Mudo Concept mağazalarından geçiyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>