>

DEKORASYON

Tarz Yatak Odaları!

Yatak odanızı basit ama şık detayları kullanarak hayal ettiğiniz şekle sokabilmek artık imkansız değil… (COSMO GALERİ)
 
   
 
 
     

İster enerjik, ister romantik, ister klasik ya da isterseniz modern bir tarz… Kendiniz ile baş başa kaldığınız en romantik ve en huzur veren mekan olan yatak odanızı basit ama şık detayları kullanarak hayal ettiğiniz şekle sokabilmek artık imkansız değil…

ROMANTİK


Romantizmi yaşayabileceğiniz en özel mekan yatak odanız kuşkusuz. Yatak odanızda romantizmin tüm baştan çıkarıcı etkilerini dekorasyonuna da yansıtmak için işe renk seçiminden başlayın. Beyaz ve pastel tonlar romantizmin masumiyetini yansıtan renklerdir. Bu renkleri mobilyalarınızdan yatak örtüsüne kadar her detay da kullandığınızda farkında olmadan romantik bir ambiyansı zaten yaratmış olacaksınız. Ekstra romantizm için ise yatağınızın üstüne konumlandıracağınız cibinlik tam da bu hayalinize uygun bir görünüm sağlayacak.

KLASİK


Gösterişten uzak ve dikkat çekici detayları çok fazla hayatında barındırmak istemeyenlerin tercihi klasik yatak odaları… Kahverengi ve grinin tonlarının ağırlıklı olduğu bu stilde mobilyalar biraz da olsa eskinin izlerini taşır. Vintage tarzı eşyalar, klasik bir tarzı oluşturmak da size fazlasıyla yardımcı olacaklar.

ENERJİK

Kendinizle baş başa kaldığınız bir ortam olan yatak odanızın sizin karakterinizi yansıtması, o odaya girdiğinizde kendinizi kuş kadar hafif hissetmenize sebep olacaktır. Bu nedenle hareketi seven enerjik biriyseniz yatak odanızı da bu şekilde dekore edebilirsiniz. Canlı renkler ve post modern tasarlanmış mobilyalar ile istediğiniz pozitif etkiyi yaratabilirsiniz.

MODERN


Gelişen teknoloji ve çağımızın getirdiği minimal tasarımlar karakterinizi daha çok yansıtıyor ise bu stil tam size göre. Yere yakın ve sade çizgilere sahip yataklar, yuvarlak formlara sahip dolap ve mobilyalar ile günümüzün kontrast renklerinin oluşturduğu modern bir yatak odası sizin hayalinizi tamamlayan ve isteklerinize göre değişebilen detaylardır. Genelde bir ya da iki rengin zıtlıktan doğan harika bütünleşmesinin izlerini taşıyan modern yatak odaları şehirli bir hayata kesinlikle çok yakışıyor…

Hazırlayan: Gözde Tura

İŞTE TARZ YATAK ODALARI:
GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>