>

DEKORASYON

Tasarım Ve Alışveriş Şenliği Garden Sale 1-2 Ekim’de 5.Kez Küçükçiftlik Park’ta

Birbirinden farklı tasarımcıların ve tasarım severlerin buluştuğu Garden Sale 5 yaşında!
 
   
 
 
     

1-2 Ekim’de her zaman olduğu gibi KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek tasarım ve alışveriş şenliğini kaçırmayın!

Tekstilden takıya, vintage objelerden endüstriyel tasarım ürünlerine kadar binlerce parçanın yer aldığı ve geçtiğimiz yıl 8 binden fazla tasarım severi ağırlayan Garden Sale bu yıl 5. yaşını kutluyor! 1-2 Ekim’de KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek festival, ziyaretçilerine şehrin merkezinde tasarım, müzik ve lezzet dolu bir gün yaşatacak!

Her biri kendi alanında özgün, yaratıcı ürünleriyle dikkat çeken 70’e yakın tasarımcıyı ve ürünlerini uygun fiyata bulabileceğiniz Garden Sale’de alışveriş keyfi; müzik, lezzet ve atölyelerle birleşerek bütünüyle harika bir deneyime dönüşüyor!

Sokak müzisyenleri, swing jazz session’ları ve sokak sanatçıları ile şenlenecek Garden Sale’de teknolojiden el becerilerine uzana, özellikle çocuklara yönelik pek çok yaratıcı ve eğlenceli atölye çalışmaları da bulunuyor. Plak pazarından, vintage objelerle dolu mini antika dükkanlarına, tekstil, takı tasarımlarından çocuk ve erkek ürünlerine kadar her şeyin olduğu rengarenk bir alışveriş şenliğine hazır olun.

Hava karardığında bile Garden Sale’da eğlence tüm hızıyla devam edecek. 1 Ekim Cumartesi günü Reggae müziğinin Türkiye'deki başarılı temsilcilerinden Sattas çimenlerin üzerinde bol eğlenceli bir müzik ziyafeti yaşatacak. 2 Ekim Pazar günü ise funk, R&B ve soul müzik türlerinin etkileşimiyle ortaya koydukları parçaları muhteşem bir sahne enerjisi ile çalan Four in the Pocket grubu sahne alacak. Evlere kaçmadan ise açıkhavada film keyfi Garden Sale’cileri bekliyor olacak!

URU ve showhow ortaklığıyla gerçekleşen; tasarım meraklılarının ve iyi vakit geçirmeyi sevenlerin tutkunu olduğu şehrin tasarım şenliği Garden Sale bambaşka bir hafta sonunu müjdeliyor.

Tarih: 1-2 Ekim 2016, Cumartesi-Pazar
Yer: KüçükÇiftlik Park
Bilet Fiyatları: 20 TL (2 gün için geçerli) 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>