>

DEKORASYON

Yay Burcuna Özel Dekorasyon Önerileri

İşte renkleri, aksesuarları her alanda kullanmayı seven evine enerji katan yaylara dekorasyon önerileri…
 
   
 
 
     

Evinizin kişiliğinizi yansıtması burcunuza göre yaptığınız dekorasyonla çok daha kolay olabilir.

Maceraperest bir burç olan yay burcu insanı evini dekore ederken asla sabit bir tarz kullanmaz. Hoşuna giden eski, yeni tüm eşyalar onun dekorasyonunda önemlidir. Sıradanlıktan kaçınır ve her zaman ferah ve özgündür. Özellikle kendi yarattığı objelere evini dekore ederken yer verebilir.

OTURMA ODASI

Klasik ve şehvetli bir dekorasyonun aksine yay burcu rahata önem verir. Oturduğu odada gezdiği gördüğü yerlerden kalan hatıraları, okuduğu kitapları ya da yaptığı çılgınca şeylerle ilgili eşyaları sergilemeyi sever. Çok sosyal olduğu için de her zaman sergileyebileceği misafirleri olur. Onun için oturma odasında misafirlerinin oturmasına yetecek kadar minder bulunması yay burcu için önemlidir. Keşfedilmemiş ayrıntılar dekorasyonda çok hoşuna gider. Mor tonunda renkler ve violet mobilyalar yayların oturma odasına uygun bir dekor olacaktır.

YATAK ODASI

Yay insanı gelenekçiliği ile modernizmi sentezlemiştir. Yatak odasında mumlar dini semboller ya da haritalar bulunabilir. Gökkuşağının renklerine hayran olan yay rengarenk büyük minderlerle modern bir yatak odası dekore edebilir. Bunun yanında yatak odasında son model bir televizyon ve DVD yayı çok mutlu edecektir. Her rengi evinde ve kişiliğinde barındıran yay önceliği mavi ve mor tonlarına vermelidir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>