>

DİĞER HABERLER

Aile Koşusu

Tam 25 yıldır, V.K.V. Amerikan Hastanesi tarafından, düzenlenen Aile Koşusu, bu yıl yine 28 Mayıs'ta Belgrad Ormanı'nda gerçekleştiriliyor.
 
   
 
 
     
Aile Koşusu

Tam 25 yıldır, V.K.V. Amerikan Hastanesi tarafından, Coca-Cola'nın sponsorluğu ile düzenlenen Aile Koşusu, bu yıl yine 28 Mayıs'ta Belgrad Ormanı'nda gerçekleştiriliyor.

"Dünyada 25 yıldır düzenlenen" ve "yarışmacıların aynı anda farklı klasmanlarda yarışabilecekleri" tek koşu olma özelliklerine sahip olan, Coca-Cola'nın 25 yıldır sponsorluğunu üstlendiği Aile Koşusu, küçük-büyük, genç-yaşlı herkesi birarada yarışmaya davet ediyor.

Yarışmacıların ciğerlerini bol bol oksijen ile doldurarak, yemyeşil ağaçların arasında koşma fırsatı bulacakları koşuda amaç, 6,2 km'lik Neşet Suyu parkurunu koşarak ya da yürüyerek tamamlamak.

Ailelerin de gruplar halinde yarışabilecekleri Aile Koşusu'nda, 11-80 yaş arası bayanlar ve erkekler yaş kategorilerine göre bireysel olarak da yarışabilecekler. Eşzamanlı olarak farklı klasmanları olan koşuda, bayanlar ve erkeklerde dereceye giren ilk üç, genel klasmanda ise dereceye giren ilk on kişiye ödül verilirken, bütün yarışmacılara da günün anısına sertifika verilecek.

Geçtiğimiz yıllarda yarışmaya katılmış olan koşucuların da yer alabileceği koşuya, İstanbul dışından da katılımlar olabilecek. Aile Koşusu'na katılmak için, V.K.V. Amerikan Hastanesi'ne gelerek ön kayıt kaptırabilir veya 28 Mayıs 2005 Cumartesi günü Belgrad Ormanı'nda, 08:00-09:00 saatleri arasında kayıt yaptırmanız yeterli olacak.

Program:
08.00 Yarışlara kayıt
09.00 Kayıtların sona ermesi
09.30 Yarışların başlaması
10.45 Ödül töreni
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>