>

DİĞER HABERLER

ALGİDA & MTV Shakedown’da Türkiye Yarı Finali Heyecanı!

Algida, Türkiye’nin renklerini, ruhundaki ateşli ritimleri ve hayatla eğlenceli dansını Avrupa’ya taşıyor!
 
   
 
 
     
Algida’nın MTV ile birlikte düzenlediği Avrupa’nın en büyük dans yarışmasında Türkiye etabı, muhteşem bir finalle noktalanıyor.

Avrupa Dans Yarışması Yarı Finali, 9 Ağustos Cumartesi İstanbul’da!

Eğlenceyi yaratan ve yayan bir marka olan Algida’nın MTV ile birlikte gerçekleştirdiği Avrupa Dans Yarışması’nda (Algida & MTV Shakedown) Türkiye Yarı Finali 9 Ağustos Cumartesi günü İstanbul Çubuklu Hayal Kahvesi’nde gerçekleştirilecek. Unilever’in tüm Avrupa Operasyonları’nın dahil olduğu uluslararası projenin dört yarı finalinden (Türkiye, İrlanda, İngiltere, Polonya) ilki olan Türkiye Yarı Finali uluslararası boyutta büyük önem taşıyor.

Yarı Final Programı

9 Ağustos Cumartesi Çubuklu Hayal Kahvesi’nde gerçekleştirilecek Yarı Final programı iki aşamadan oluşuyor. Saat 12.00 – 19.00 arasında gerçekleştirilecek Türkiye elemesinde, yarışmaya katılan adaylar arasından seçilen 2 kişi Portekiz’deki Avrupa Finali’ne katılmaya hak kazanıyor. Bu bölüme; projeye kaset ile başvuranlar, Algida Hayatla Dans Et Turu (Çeşme, Antalya, Bodrum, Pamukkale, Denizli, Kapadokya, Mardin, Kuşadası) kapsamındaki yarışmalarda Yarı Final’e katılmaya hak kazananlar ve daha fazla Türk adaya şans yaratmak adına sınırlı sayıda satışa sunulan biletlerin sahipleri katılıyor. Yarışma MTV’de yayınlanmak üzere filme alınıyor.

Saat 21.00’de başlayan Algida & MTV Shakedown Partisi ise projenin Türkiye etabının final kutlaması olarak hayata geçiyor. Bu bölümde projeye gönüllü destek veren, yarışma bölümünde jüride yer alan ve Portekiz Finali’nde de sahne alarak ülkemizi temsil edecek olan Sertab Erener konser verecek. Erener konserinin yanı sıra parti, DJ Rob Mac, DJ Matt Smooth, DJ U.F.U.K ve DJ Cervus’un performanslarıyla renklenecek. VIP konuklar ve bilet satın alan eğlenceseverlerin katılacağı parti sabaha dek devam edecek.

Türkiye’nin neşeli yüzü ve pozitif enerjisi
Algida Türkiye, MTV’den yayınlanacak olan Türkiye Yarı Finali’ni, Türkiye’nin tanıtımı için çok önemli bir fırsat olarak değerlendiriyor. Algida Pazarlama Müdürü Deniz Aktürk Erdem yarışmaya yönelik vizyonlarını şu biçimde özetliyor: "İstanbul’da gerçekleştirilecek eleme MTV aracılığı ile tüm dünyaya yayınlanacak.

Türkiye’nin neşeli yüzü ve pozitif enerjisi MTV ile dünyaya açılacak. Biz bu projeyi değerli bir amaca giden yolda kaçırılmaması gereken bir fırsat olarak görüyoruz. Bu amaç, ülkemizin dünyaya tanıtılması. Türkiye için böylesine önemli bir fırsatı Algida olarak yaratmaktan gurur duyuyoruz."

Türkiye’den büyük ilgi

Yarışmaya büyük ilgi gösteren Türkiye, bu proje ile dans ve müziğe olan tutkusunu bir kez daha ortaya koyuyor. Yarışmaya kaset ile başvuranların ve Algida Hayatla Dans Et Turu’na katılanların büyük bir bölümünü bayanlar oluşturuyor. Yoğun olarak gençlerin ilgi gösterdiği projede üst yaş gruplarınki oldukça iddialı katılımcılar da göze çarpıyor.

Algida & MTV Shakedown Yarı Finali
9 Ağustos Cumartesi Çubuklu Hayal Kahvesi
Biletler Biletix’ten ve etkinlik günü Çubuklu Hayal Kahvesi’nden satın alınabilir.


12.00 – 19.00 Dans Yarışması - 10.000.000 TL.
21.00 Algida & MTV Shakedown Partisi – 30.000.000 TL.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>