>

DİĞER HABERLER

ARİA, Cebıt 2003 Bilişim Fuarı’na Katılmıyor...

Aria, her yıl kullandığı stand alanının başka bir şirkete verilmiş olması nedeniyle bu yıl CeBIT Bilişim Fuarı’na katılmıyor.
 
   
 
 
     
2001 ve 2002 yıllarında CeBIT Bilişim Fuarı’na katılan, stand tasarımı, yenilikçi, yaratıcı ve müşteri odaklı yaklaşımı ile tüketicilerin büyük beğenisini kazanan Aria, her yıl kullandığı stand alanının başka bir şirkete verilmiş olması nedeniyle bu yıl CeBIT Bilişim Fuarı’na katılmıyor.

Ancak, yine de bilişim heyecanını Türkiye’deki tüm tüketiciler ile paylaşmak isteyen Aria, hazırladığı özel web sitesi ile www.ariabilisim2003.com adresinden abonelerine ve bilişim meraklılarına yakın olmak ve onların ihtiyaçlarına cevap vermek istiyor.

Bilişimseverler www.ariabilisim2003.com adresinden Aria’nın özel web sitesini ziyaret ederek, GSM teknolojisi ile ilgili bilgilere, yenilikçi Aria dünyasına, oyunlara ve sürpriz hediyelere sadece birkaç tuşla ulaşabilecekler.

www.ariabilisim2003.com sitesinde yeralan Futbol, Ofisim, Ev gibisi yok, Yollarda, AriaShop, Fotoğraf ve Video Kulübü, Haberin var mı ve Happy Hour bölümlerini ziyaret ederek interaktif oyunlara katılan kişiler, cep telefonları, MobilKulüp kartları, hediye kontörler ve pek çok sürpriz hediye kazanacaklar.

www.ariabilisim2003.com sitesi 7 Eylül geceyarısına kadar tüketicilerin hizmetinde olacak.

Aria,
İletişim Sanattır.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>