>

SAĞLIKLI YAŞAM

Selülit tarihe karışıyor

Gençken selülit ve kilo problemleri başlıyor, yaşlandıkça buna kırışıklıklar ve sarkmalar ekleniyor. Peki ne yapacağız? İşte sizi tüm bu sorunlardan kurtaracak yepyeni bir tedavi!
 
   
 
 
     
Kadınlar dünyanın sonu gelmiş gibi selülitlerinin ne kadar arttığından bahsediyor. Biz kadınların selülitlerle, fazla yağlarla olan savaşı kim bilir kaç yıldır sürüyor. Bu savaşı kazanmak için fazla şansımız yokmuş gibi görünse de, kozmetik dünyasının desteğiyle, savaşın galibi olacağız. İşte, son savaş silahımız: Radyo Frekans Çalışma sistemi, deride bulunan kollajen dokusunu güçlendirmeyi ve yağ dokularını ısıtarak parçalamayı hedef aldığından, tedavi etkileri son derece etkilidir. Hiçbir yan etkisinin bulunmaması, uygulama esnasında ve sonrasında hastanın acı ya da ağrı duymaması, güneş ışınlarının hiçbir şekilde etki etmemesi, vücutta istenmeyen leke ve morlukların oluşmaması, sonuçların son derece başarılı olması 'RF'yi Medikal estetiğin, teknoloji harikası kılmıştır.

Uygulama alanları

• Zayıflama 'Bölgesel yağlanma'
• Vücudun yeniden şekillendirilmesi
• Sellülit tedavisi
• Yağ parçalama
• Vücutta sarkma ve gevşeklik
• Yüzde sarkma ve kırışıklık

Tedavi süresi

15 günde bir olmak koşuluyla 6 kez tekrarlanan uygulamalar sonucu, hasta kalıcı çözüme ulaştığı gibi uygulama süresince de normal yaşantısına devam edebilmektedir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>