>

DİĞER HABERLER

Asmalı Konak Marka Olma Yolunda!

"Bir yılı aşkın bir süredir evlerimiz Asmalı Konak, iş yerlerimiz Hayat Otel oldu." Reklamçı'nın yeni yazısını okumak için tıklayın!
 
   
 
 
     
Bir yılı aşkın bir süredir evlerimiz Asmalı Konak, iş yerlerimiz Hayat Otel oldu. Erkekler Seymen Ağa, kadınlar ise Bahar olarak yattı kalktı. 54 bölümlük bir seri sonunda merakla beklenen bir finalle sinema filmini de izledik rahat ettik. Bilmem farkında mısınız ama artık marka liginde savaşmaya aday bir Asmalı Konak gerçeği var.

Popüler kültür’ün artık sık sık marka yaratmaya başladığı ülkemizde, Hülya Avşar’dan sonra Asmalı Konak markası ortaya çıkmak üzere. 7’den 70’e Asmalı Konak duyuldu. İzleyen izlemeyen herkes Asmalı Konak konuşur hale geldi. Bilinirliliği çok yüksek olan Asmalı Konak ürünleri çok yakın bir zamanda hediyelik eşya, Dvd/Vcd, tekstil, vb.. olarak tüketime sunulacak.

İlk zamanlarda dizinin bu kadar izleneceği, fanatiklerinin oluşacağı ve bir sinema filmi ile son bulacağı hiç kimsenin aklına gelmemişti sanırım.

Kullandıkları arabalar, cep telefonları, GSM hatları hafızalarımızda yer alırken bunu Sümbül Sultan şalları, Seymen Ağa yüzükleri ve Dicle’nin sürmeleri izledi. Kısaca bir Asmalı Konak turizmi oluştu bir anda.

Önce Toyota marka araçları izledik bol bol, sonra anlaşma bitti tüm aile altına Nissan çeker oldu, hatta Ali Bey üstüne üstlük bir Nissan bayi bile işletmeye başladı. Ev halkı Siemens Cep telefonlarını kullandı ve hatlar Aria oldu. Bahar afiyetle Nesfit yerken, Anadolu Hayat tarafından sigortalandı herkes.

Ürün yerleştirme’nin dozu öyle kaçtı ki sinema filminde sadece ATM’sinin 3 saniye gösterilmesi için bir bankadan 50.000 usd civarında bir ödeme istendiği söyleniyor.

Diğer ürünler için istenilende sanırım bu rakamdan aşağı kalmamıştır. Ürün yerleştirme’nin bu kadar sık yapıldığı ve bu kadar hatrı sayılır paraların kazanıldığı başka bir Türk yapımı dizi yoktur herhalde. Reklamlarda ünlü kişilerin kullanımı için seçilen Asmalı Konak sakinleri de kendi markalarının yavaş yavaş ortaya çıktığını gösteriyor hepimize..
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>