>

DİĞER HABERLER

Babylon N-Gage'le coşacak!

Babylon’da N-Gage serisi, 27-28 Kasım’daki partilerle devam ediyor!
 
   
 
 
     
"Be N-Gage’d" konseptiyle her ay Babylon’da partiler
düzenleyen Nokia, 27-28 Kasım’daki partilerinde
mobil oyun konsolu Nokia N-Gage’i müzikseverlerle buluşturacak.

İstanbul’un en popüler gece kulüplerinden biri olan Babylon ve telekomünikasyon sektörünün lideri Nokia, birlikte organize ettikleri partileri N-Gage konseptiyle birleştirerek müzikseverlerle buluşuyorlar. Bu işbirliğin devam eden partileri, 27 Kasım’da "Mercan Dede Underground Remixes" ile 28 Kasım’da gerçekleşecek olan "DJ Arkin Allen" geceleri olacak.

27 Kasım’da gerçekleşecek olan "Mercan Dede Underground Remixes" ile müzisyenliği ve DJ'liğini hepimizin geçtiğimiz yıllarda yoğun olarak takip edip dinleme imkanını bulduğumuz Mercan Dede & Arkin Allen ile buluşacağız. 12'den fazla plak şirketinden değişik isimler adı altında çıkmış 50'den fazla remiksinden bir kısmı dünya radyolarında ve DJ arşivlerinde yerlerini alan DJ Arkin Allen’ nin Türkiye’de hiç duyulmamış ve ilgiyle beklenen bu remikslerini Mercan Dede ile ilk defa canlı olarak N-Gage gecesinde dinleyeceğiz.

28 Kasım gerçekleşecek olan "DJ Arkin Allen" gecesinde ise Avrupa ve Amerika kıtasının yeni müzikleri, gelecek dönemin underground seslerini bizlere dünyanın herhangi bir müzik merkezindeki underground mekanlarla eş zamanlı olarak duyurmak mutluluğu, bir dünya seyyahı DJ'i Arkin Allen ‘e ait olacak.

Nokia N –Gage oyun konsolu ile birden fazla sayıda oyuncu katılımına olanak sağlayan yenilikçi bir kablosuz platformu sunarak interaktif oyun kültürünü daha da zenginleştiriyor. Nokia N-Gage sayesinde çok sayıda oyuncunun bluetooth ya da OTA (over the air) teknolojisiyle operatör şebekesi üzerinden bağlanması ile kullanıcılar yüksek kalitede oyunları oynayabiliyorlar. Yeni iş modellerine olanak sağlayan Nokia N-Gage, şebeke operatörleri, oyun yayıncısı ve diğer servis sağlayıcı firmalara yeni hizmet içerikleri üretimine olanak sağlayan ilk platform. Oyun oynama özelliğinin yanısıra tri-band GSM 900/1800/1900 şebekleri ile uyumlu, dijital müzik çalar ( MP3 / AAC) ve Stereo FM radyo özelliğine de sahip olan Nokia N-Gage oyun konsolu, 7 Ekim’de oyunseverlerle buluştu.

Babylon hakkında: İstanbul'un tarihi bölgelerinden Beyoğlu’nda bulunan Babylon, farklı bakış açılarının toplandığı düzenli bir programla müzik ve sanatseverleri alternatif bir mekanda buluşturan bir kültür/performans merkezi olarak faaliyet gösteriyor. Babylon çok amaçlı bir mekan olarak faaliyetlerinin içeriğine göre konser veya tiyatro salonu, caz kulübü, dans salonu, sinema salonu, galeri ya da performans mekanı olarak kullanılabiliyor. Babylon’dan temin edilebilecek biletler 20 milyon TL, öğrenci 12 milyon TL’dir.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>