>

DİĞER HABERLER

Bayramda Öğretmenlerinizi Unutmayın!

Bayramda anne babalarımızı, akrabalarımızı ve aile büyüklerimizi ziyaret ederken öğretmenleri unutmayın çağrısında bulundu.
 
   
 
 
     

Bayramların akraba, dost ve yakınlarla buluşmanın hasret gidermek için mükemmel bir fırsat sunduğunu bu fırsatı iyi değerlendirmek gerektiğine dikkat çeken YAYFED Başkanı ve Zambak Yayın Grubu Genel Müdürü Bayram Murat, bu bayrama bir anlam daha yükleyerek bizi yetiştiren öğretmenlerimizi de unutulmayalım çağrısı yaptı.

Öğretmenim, ‘seni bir ana sen bir baba’ şarkıyla büyüdük

İlk okulda öğrenilen ilk şarkılardan birinin sözlerine dikkat çeken Bayram Murat; Öğretmenim sen bir ana, sen bir baba, her şey oldun artık bana şeklinde şarkılarıyla başladığımız öğrenciliği bu bayram anlamlandıralım ve öğretmenlerimizin bayramını kutlayalım. Annemiz babamız dediğimiz öğretmenlerimizi bayramda unutmak olmaz dedi.

Sevgi ,Saygı ve Mutluluğu paylaşma zamanı


Bayramların sevgi, saygı ve mutlulukların paylaşıldığı özel günler olduğunun altını çizen YAYFED Başkanı ve Zambak Yayın Grubu Genel Müdürü Bayram Murat şöyle konuştu: “Bizler öğretmenlerimize bu bayramda sevgi ve saygımızı gösterme ve öğrencilerimize hatırlatma amaçlı bir kampanya başlattık. Bu kampanya ile şuan Milli Eğitim Bakanlığında aktif çalışan 832 bin öğretmenimizin yanı sıra bu mesleğe emek vermiş/veren tüm öğretmenlerimizin mutlaka bayramını kutlayalım. Bu bayram 17 milyon öğrencimizi sevgi, saygı ve mutluluğunu öğretmenlerimizle paylaşmalarını diliyoruz. Bu sadece 17 milyon öğrenci değil aslında okul sırasından geçmiş başta biz büyükler olmak üzere hepimizi yakından ilgilendiriyor. Bende bizzat bu bayram öğretmenlerimi bayram programıma alacağım dedi.

Murat; Bayram yaklaşırken akraba bağlarının daha öne çıktığı bugünlerde eğitim dönemi boyunca anne babalardan daha çok zaman geçirilen öğretmenlerimizle bayramlaşmamak olmaz şeklinde açıklamada bulundu.

Veliler öğrencileri teşvik etmeli


Bayram programları aile üyelerinin isteklerini karşılayacak şekilde yapılırsa, bayramlar da o kadar neşe verici; aile üyelerini, akraba ve dostları birbirine yakınlaştırıcı geçer. Bizler öğretmenlerimizi de ailemizin bir bireyi olarak görmeli ve çocuklarımız bu konuda teşvik etmeliyiz.

YAYFED Başkanı ve Zambak Yayın Grubu Genel Müdürü Bayram Murat ; Bizlerde bu vesilelerle eğitim öğretime gönül veren tüm öğretmenlerimiz başta olmak üzere bayramınızı kutluyor şimdiden mutluluk ve huzurla dolu bir bayram geçirmeyi diliyorum şeklinde konuştu.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>