>

DİĞER HABERLER

Bilstore pespembe

Akılda kalan en güzel günler, en mutlu olunan günler midir? Öyleyse Bilstore’da unutamayacağınız eğlenceli bir gün sizi bekliyor.
 
   
 
 
     
Tüm dünyada 21 Aralık’ta bir gün olsun hayata olumlu bakabilmek için kutlanan “Look at the bright side” günü, Bilstore’da “Pembe Gözlüğünüzü Takın” sloganıyla kutlanıyor. Bugün Bilstore mağazalarını ziyaret edenler, çeşitli sürprizlerle renkli ve eğlenceli bir gün yaşayacaklar ve hayata pembe gözlüklerle bakma şansını yakalayacaklar.

Cadılar Bayramı ile başlayan “Eğlenceli Günler Bilstore’da Kutlanıyor” etkinlikleri, farklı günlerde Bilstore Nişantaşı ve Kanyon mağazalarında alışverişinize eğlence katmaya devam edecek.Bilstore’da tasarım ve eğlenceyi birleştiren Alessi ev aksesuarlarından, erkek giyimin önde gelen markası Brooksfield’a, Robinson Crusoe’nun özel seçilmiş kitaplarından, Nike White Label’ın özel koleksiyonuna kadar birçok farklı ürün bulunabiliyor. Bilstore’da bulabileceğiniz diğer markalar: Bil’s, C’N’C, Coven, El Naturalista, Lale Plak, Robinson Crusoe, Sermonetta Gloves, Troika ve Zaaf.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>