>

DİĞER HABERLER

Biri Flört Mü Dedi?

Gökyüzündeki yıldızlar kadar yalnız mısınız? O zaman sizin için "Yetiş Shubuo" yerinde bir sesleniş olacaktır.
 
   
 
 
     
Çünkü Shubuo Flört Paketi aşkı ve aşık olmayı sevenler için özel olarak hazırlanmış servislerden oluşan bir hizmetler bütünüdür.

Chat'ten aşk falına, aşık melodilerden flört taktiklerine kadar pek çok ince düşünülmüş servis Shubuo Flört Paketi'nde sizleri bekliyor. "Aşk hayatımı hareketlendirmek istiyorum" diyorsanız ya da yeni insanlarla tanışmaksa amacınız Shubuo Flört Paketi bu iş için bire bir.

Yeni arkadaşlar edinebilirsiniz, onlarla konuşabilirsiniz. Sonra? Gerisi zaten size kalmış ...

Shubuo Flört Paketi Servisleri

Aşağıda yer alan servislerle ilgili kısa mesajlar paketi ücreti dahilinde ay boyunca cebinize gelir.

Flört Paketi:
Aşk konusunda ipuçları, özlü aşk sözleri, ilişkide dikkat edilmesi gerekenler, trendler ve yaşam tarzı konularında kısa mesajlar haftada 3 kez cebinize gelir.

Aşk Falı:
Pıt pıt atan kalbinize günlük olarak aşk falı gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Böylece gündüz gönlünüz her zaman hoş tutulmuş olur.

Aşk Bioritmi:
Aylık olarak gönderilecek kısa mesajla "ayın hangi gününde aşk katsayınız en yüksek olacak?", "aylık aşk seyriniz nedir?" gibi merak ettiğiniz konularda bilgiler edinebilirsiniz.

Komik Aşk:
Bugüne kadar okumaya alıştığınız haftalık fal yorumlarını bambaşka bir bakış açısıyla, komik bir dille size anlatılmasına ne dersiniz? Eğer "isterim" derseniz bu servis tam size gör.

Aşk Anketi:
Aşkla ilgili herhangi bir konuda anket sorusu gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Genel sonuca göre aşk konusunda diğer insanlardan ne kadar farklı düşündüğünüzü öğrenebilirsiniz

Aşk Melodileri:
Aşkla ilgili ayda 2 melodi bu servisle cebinize gönderilir.

Aşk Logoları:
Aşkla ilgili ayda 2 ekran resmi de bu servisle cebinize gönderilir.

Faydalı Bilgiler:

Servisler pek güzel ama nereden satın alınır bu Shubuo Flört Paketi?

Shubuo Flört Paketi'ni tüm Turkcell Extra'lar ve Turkcell Abone Merkezleri"nden alabilirsiniz.
Shubuo Flört Paketinizi hemen almak istiyorsanız ABONE boşluk FLORT yazarak 7777'ye kısa mesajla gönderin. Shubuo'nuz cebinize gelsin. (Örnek: ABONE FLORT) Yok olmaz diyorsanız www.shubuo.com, wap.shubuo.com adreslerinden ya da 444 0 530'u arayarak da Shubuo Flört Paketi'ni alabilirsiniz.

Aylık paket ücreti için 3.500.000 TL. Hazır Kart aboneleri için 40 kontürdür. Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergileri dahildir.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>