>

MODA - STİL

Engin Altan Düzyatan’dan Büyük Sürpriz!

Başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan, bir yıldır çalışmaları süren parfümü ‘First Impression’ nı dünya pazarına çıkartıyor!
 
   
 
 
     

Parfüm için Kuveyt Emiri Sabah el-Ahmet el-Cabir el-Sabah’in kuzeni Majed Al Sabah’dan teklif alan oyuncu, daha önce Tom Ford’un parfümünü hazırlayan çok özel bir ekip ile çalıştı.

Dünya pazarına açılacak olan parfüm ilk olarak: Türkiye, Amerika, Ingiltere, Italya, Fransa, Rusya, Kuwait, Qatar, Birlesik Arap Emirlikleri, Umman, Bahrain, Suudi Arabistan ülkelerinde satışa sunulacak.

Engin Altan Düzyatan ‘Bu proje için büyük heyecan duyuyorum, uzun zamandır üstünde titizlikle çalıştığımız uluslararası bir iş oldu. Dünya da birçok başarılı ismin parfüm üreticisiyle bunu hazırlamak müthiş bir güvendi. Unisex bir parfüm olmasını çok istedim, sofistike ve etkileyici bir kokusu var’ dedi.

TFK şirketinden çıkmaya hazırlanan parfümün lansmanı 25 Nisan Persembe aksamı Kuveyt’te Alhamra Tower’da seçkin misafirlere tanıtıldı. Geceye Türk Büyükelçisi, Italyan Büyükelçisi, Fransız Büyükelçisi, Kore Büyükelçisi, Dış Işleri Bakanlığından Bürokratlar, Majed Al Sabah ve ailesi, Emir’in torunu Sarah Fadah Al Sabah ve yine Emir’in torunu Majed Al Sabah gibi isimler yer aldı. Gece de Engin Altan Düzyatan hayranlarını kırmayarak bol bol fotoğraf çektirdi. 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>