>

MODA - STİL

Desa, 23 Nisan’a özel indirim...

Desa'dan, Kaplumbağa, Uğurböceği ve Zürafa olmak üzere üç farklı tasarım grubu altında sunulan çok sevimli, işlevsel ve son derece ergonomik Sammies serisi...
 
   
 
 
     
Desa, 23 Nisan’a özel indirim fırsatıyla çocukların bayramını kutluyor

Bir Desa klasiği olarak her yıl koleksiyonların vazgeçilmezi olan Samsonite’ın, tamamen çocuklara hitap eden Sammies okul setleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, %20 indirimli olarak satışa sunuluyor.


Kaplumbağa, Uğurböceği ve Zürafa olmak üzere üç farklı tasarım grubu altında sunulan çok sevimli, işlevsel ve son derece ergonomik Sammies serisi, Desa mağazalarında yeni arkadaşlarını bekliyor. Haydi çocuklar, Desa’ya!

Sammies okul setleri, özellikle anaokuluna ve ilkokula giden miniklerin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Boyuna asılan cüzdanlardan bel çantalarına, omuz ve sırt çantalarından jimnastik çantalarına, tekerlekli sırt ve okul çantalarından kalem kutularına kadar, zengin bir çeşit yelpazesi içinde, birbirinden sevimli çeşitleriyle çocukların kalbini feth ediyor. Hepsi Desa mağazalarında, %20 indirim fırsatıyla çocukların bayramına neşe katıyor.


Ait olduğu serinin tüm detaylarını ve renklerini son derece başarılı tasarımlarla bünyesinde toplayan çantalar, kaplumbağaya, uğurböceğine ve zürafaya benzerlikleriyle, adeta çantadan çok bir oyuncağı çağrıştırdığı için, çocuklar tarafından çok seviliyor. Çocukların bu yeni okul arkadaşları, son derece sevimli. Sammies serisindeki tekerlekli modeller, ağır okul çantalarını çocukların minik omuzlarında yük olmaktan kurtarıyor; bu çantaların kolayca taşınmasını sağlayarak, çocukların sağlığını da düşünüyor. Ayrıca tüm çantaların, çocukların ihtiyaçlarına kolayca erişmesini sağlayacak, pek çok gözü ve bölmesi de bulunuyor.


Desa’da 6 taksit imkanından yararlanabileceğiniz kredi kartları:
Bonus Card, İş Bankası Kredi Kartı, Maximum Card, Koç Bank Kredi Kartı, HSBC Advantage Kredi Kartı, Advantage Card, American Express, Axess Card, Pamukbank Kredi Kartı, Yapı ve Kredi Bankası Worldcard, Visa, Taksit Card, Finansbank CardFinans.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>