>

DİĞER HABERLER

Birinci Sınıf ‘’İkinci El Festivali’’ Bahçeşehir’de Açılıyor!

“Atma Değerlendir. Tüketimi Azalt Mutlu Ol”
 
   
 
 
     

Eski Garaj Organizasyon tarafından İstanbul başta olmak üzere bir çok ilde düzenlenen ve geleneksel hale gelen İkinci El Festivali, “Atma Değerlendir… Tüketimi Azalt, Mutlu Ol!’’ mottosuyla 23-24 Nisan 2022 tarihinde Bahçeşehir’de gerçekleşecek.

İkinci El Festivali ile tüketimin hızla yaygınlaştığı günümüzde, var olanın yeniden değerlendirilmesine katkı sağlanması amaçlanıyor. Antika, ikinci el ve tasarımcıların ürünleri dâhil 125 standın katılımıyla ve “Atma Değerlendir. Tüketimi Azalt, Mutlu Ol. Dünyaya Daha Az Karbon Ayak İzi Bırak” mottosuyla düzenlenen Festival ile hızla artan tüketime dikkat çekilerek farkındalık yaratılacak.

Bahçeşehir Davet’te ilk defa düzenlenecek ve girişlerin ücretsiz olacağı festivalde ziyaretçiler, ihtiyacı olan ürünleri daha uygun fiyata alma imkânı yakalayarak, gün boyu gerçekleşecek müzik yayınları eşliğinde ailesiyle birlikte keyifli iki gün geçirecek. Sürpriz aktivitelerle renklenecek Festival’de 23 Nisan Çocuk Bayramı kapsamında özel getirilecek Helikopter Similatör ile çocuklarda keyifli vakit geçirecek.

Birinci Sınıf ‘’İkinci El Festivali’’nin, İkinci el meraklısı ziyaretçilerin yoğun ilgisi ve ekonomisine katkı sağlamak isteyen alışveriş meraklılarının katılımıyla büyük bir coşku içinde geçmesi planlanıyor.

Yer : Bahçeşehir Davet-(Pazartürk’ün yan tarafı)
Bahçeşehir 2. Kısım Mustafa Kemal Atatürk Blv No 66 34488-Başakşehir-İstanbul
Tarih : 23-24 Nisan 2022


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>