>

DİĞER HABERLER

Bosch Güvencesiyle Püfür Püfür Yaz Keyfi

Sıcak yaz günlerini BOSCH klimalar serinletiyor… Bosch güvencesiyle üretilen klimaların keşif ve montaj işleri, yetkili servisler tarafından ücretsiz yapılıyor.
 
   
 
 
     
Herkesin heyecanla beklediği yaz mevsimi sonunda geldi. Evlerde, işyerlerinde, yazlıklarda sıcaktan rahat edemeyen, geçtiğimiz yıl “Önümüzdeki yaz klima şart!” diyenlere, Bosch dört ayrı klimasıyla püfür püfür bir yaz vaad ediyor.

Bosch B1ZKI/A 09104, B1ZKI/A 12104, B1ZKI/A 18104 ve B1ZKI/A 24104 klimalar üç aşamalı hava temizleme özellikleriyle ortamın havasını sigara dumanı, polen, akar gibi parçacıklardan ve istenmeyen kokulardan arındırıyor.

Bosch klimalarda, kullanıcının belirlediği oda sıcaklığını sürekli sabit tutan uzaktan kumanda sistemli “I feel” fonksiyonu bulunuyor. Bu özellikte klima sadece kendi üzerindeki sıcaklık algılayıcısıyla değil, uzaktan kumanda üzerinde bulunan algılayıcı ile de ortam sıcaklığını ölçebilmektedir. Bu fonksiyonun devreye girebilmesi için uzaktan kumanda ile klima arasında (8m’ye kadar) bir mesafe ve kızılötesi ışınların algılanabilmesi için kumandanın klimanın algılayıcısına bakması gerekmektedir. Böylece Bosch klima, odadaki havanın kullanıcının istediği ısıda sabitlenmesine yardımcı olur. Bosch klimalar, kulllanıcıya rahat bir uyku sağlamak için uyku saatlerinde “sleep” modunda toplam 7 saat aktif kalarak üç saat boyunca hava sıcaklığını saat başı bir derece artırıp, bu sıcaklığın 4 saat sabit tutulmasını sağlar.

Bosch klimalar, haftaiçi ve haftasonu için de iki ayrı zaman ayarı seçeneği sunuyor. Haftaiçi evden çıkarken klima otomatik olarak bekleme moduna geçip, ev sahibinin dönüş saatinde otomatik olarak açılabiliyor. Zaman ayarlı çalışma sistemi, kullanıcının ihtiyaçlarının değişeceği haftasonu günlerinde farklı şekilde programlanabiliyor.

Bosch güvencesiyle üretilen, keşif ve montajları yetkili Bosch servisleri tarafından ücretsiz olarak yapılan, iç ve dış ünitesi 3 yıl garantili klimaların bir başka önemli özelliği de çocuk kilidi. Çocukların klimayı açıp kapatmasını engelleyen bu kilit, çocukların güvenliğini sağladığı gibi kullanım hatalarını azaltarak cihazın ömrünü uzatıyor.

Bosch klimalar, Bosch yetkili satıcılarında ve Bosch ısıtma sistemleri bayilerinde bulunabilir.

“Bosch ürünlerini güvenle kullanın, keyfini yaşayın”
Daha detaylı bilgi almak isteyen tüketiciler, Türkiye’nin her yerinden ücretsiz olarak ulaşabilecekleri Bosch Bilgi Hattını arayabilirler (0 800 211 40 29).

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>