>

GÜZELLİK

Sheraton Sharm SPA

Mısır, Kaire Sheraton Sharm yeni Thalasso Merkezi ile misafirlerine kendilerini zinde ve sağlıklı hissetmenin keyfini yaşatıyor...
 
   
 
 
     
Sheraton Sharm SPA

Mısır, Kaire, Şubat 2004 - Sheraton Sharm Thalasso Merkezi, misafirlerine kendilerini zinde ve sağlıklı hissetmenin keyfini yaşatıyor. Renkli deniz altı hayatı ve çiçekleriyle bezenmiş 300.000 m2’lik bakir topraklar üzerine kurulu Spa merkezi, yenilenmek ve adeta yeniden doğmak için ideal bir seçim!

Spa merkezleri, ortaçağ Türkleri ve Finlilerin kendine has uygulamaları gibi, birçok kültürden esinlenmektedir. Sheraton, bu eski metodlardan elde edilen deneyim ve bilgiyi yansıtmakta ve 1600m2’ lik deniz manzaralı panaromik Sothys adlı Spa merkezinde birçok hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerin arasında deniz suyu ve deniz yosunuyla Thalasso tedavisi de bulunmaktadır.

Sheraton Sharm Thalasso Merkezi, tüm bakım ve tedavi uygulamalarını sessiz, lüks ve özenle dekore edilmiş tenha ortamında gerçekleştiriyor. Misafirler ister kendilerine sunulan komple paketten seçimlerini yapabilir, ister “A’ La Carte” yöntemiyle kendi istek ve ihtiyaçlarına göre özel bir paket oluşturabilirler. Tüm misafirler paketlerini kişiselleştirmeden önce merkezin medikal kliniğinde bir check-up’tan geçmektedirler.

Tüm kür paketleri, aquamedikal terapi havuzu, Türk hamamı, Kardio fitness merkezi kullanımını ve güzellik danışmanlığını ücretsiz olarak içerir. Tüm paketlerde düşük kalorili bir öğle yemeği de mevcut.

Bakım ve uygulamalar arasinda rahatlatma, doku tedavisi ve yenileme, vücut şekillendirme gibi hizmetler yer alıyor. Birbirinden farklı el masajları, peeling gibi seçenekler de mevcut.

Merkez, ünlü Fransız güzellik ve bakım merkezi olan Sothys tarafından işletiliyor. Bakım ve tedavilerinde deniz ve yağdan elde edilen doğal ürünleri kullanmakla bilinen merkezde, dikkatli ve kalifiye Fransız, Romen ve Mısırlı uzmanlar hizmet vermektedir. Her biri fizyoterapist olarak uzmanlaşmıştır.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>