>

DEKORASYON

Ünlü firmalar 1000A’da

1000A Dekorasyon Merkezi’nde tüm satışlar çarşı içinde ve perakende olacak. Herkes burada aradığı markanın tüm numunelerini görecek, başka bir çeşit görmek için dışarıda herhangi bir adrese tekrar gitmeye gerek kalmadan alışverişini yapabilecek.
 
   
 
 
     
Ünlü firmalar 1000A’da

Şişli’de, 16.000 metrekarelik alanda kurulan Türkiye’nin ilk ve tek dekorasyon merkezi 1000A, çatısı altında yer alacak sektörünün lider firmalarıyla yakında hizmet vermeye başlayacak.

1000A’da, mutfak, banyodan, seramik, vitrifiye ve armatüre, kapı ve pencere malzemelerinden, zemin döşemelerine, hareketli mobilyadan, home theatre, projeksiyon, plazma TV’lerden, ev -ofis aksesuarlarına kadar ithal ve yerli en seçkin markalara ulaşma imkânı sağlanıyor.

YERLİ VE İTHAL MARKALAR 1000A’DA

Ağırlıklı olarak sabit dekorasyona yönelik firmaların bulunacağı 1000A Dekorasyon Merkezi’nde mutfak, banyo, seramik, granit, armatür, vitrifiye, duvar kağıdı, parke, kapı, halı, beyaz eşya, ses ve görüntü sistemleri, bunların yanısıra mobilya, aydınlatma, ev tekstil gibi dekorasyonu tamamlayıcı firmalar da yer alacak.

Bosch, Philips, Eczacıbaşı Vitra, Fatih Kıral (mobilya), Aparici Seramikleri, Duravit, Dreams (ithal duvar kağıdı ve ev tekstili), Mozaik Center (İris ve Emile Seramik), Snaidero Mutfak, Aslan Adıgüzel (ithal kapı), Yavuz Adıgüzel (Euromobil mutfak), Sanicor (hidromesajlı küvet kabin) 1000a’daki yerli ve ithal markalarından bazıları...

NEDEN 1000A?

Firmalar tanınmışlığını artırarak, tanıtım giderlerini azaltabilecekler ve müşterileri showroomlara daha kolay ulaşabilecekler. 1000A, haftanın her günü 10.00-22.00 saatlerinde açık. Mimarların müşterileriyle görüşmelerini yapacakları toplantı odaları ve konferans salonları da bulunan 1000a’da, 2 katlı kapalı otopark, call center, web hizmetleri, güvenlik, bakım ve onarım hizmetlerinin yanı sıra restoran ve kafelerden oluşan bir food court da mevcut.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>