>

DİĞER HABERLER

Avrupa N-Gage Şampiyonu Paris’te Ödülünü Aldı!

Tüm Avrupa’nın en iyi mobil oyuncuları 4 Ekim’de Paris’te biraraya gelerek Avrupa N-Gage Şampiyonası için kıyasıya rekabet etti.
 
   
 
 
     
Avrupa N-Gage Şampiyonu, Paris’te Gerçekleştirilen
N-Gage Final Turu’nda Ödülünü Aldı!

Nokia N-Gage Tur’un, 4 Ekim 2003’te Paris’te yapılan Avrupa finali’nde 16 Avrupa ülkesinin birincileri 4 saat boyunca heyecan içinde yarıştılar. Kıyasıya rekabete, hilelere ve usta manevralara sahne olan Tony Hawk’s Pro Skater’da Almanya’dan “Xentrix” kod adıyla katılan Eric Riedel Aka, Avrupa N-Gage Şampiyonu oldu.

Oyunseverlerin hem yarışıp hem ödül kazanma fırsatını yakaladıkları ve 16 ülkede 50 şehri dolaşan N-Gage Avrupa Tur’un Final Turnuvası’nda şampiyon belli oldu. Tur süresi boyunca 150.000 oyuncu Avrupa Şampiyonu olmak için yarışırken, Avrupa çapında 1 milyon izleyici ise N-Gage Tur kapsamında elde edilen skorları ve ilginç olaylar www.n-gage.com adresinden takip etti.

Nokia N-Gage Tur, Almanya’nın Lepzig şehrine vardığında 15 yaşında bir öğrenci olan Eric, N-Gage ile ilk kez tanıştı. Eric, Avrupa Şampiyonu olabilmek için oyuna katıldı ve tüm Avrupa’dan N-Gage’e katılan rakipleri ile mücadele etti.

Finalde, Eric, Tony Hawk’s Pro Skater’da 133.847 olan en yüksek skoru hanesine kaydederek tüm rakiplerini eledi.

N-Gage’in sunduğu olanaklarla her yerde, hem kendi başınıza hem arkadaşlarınızla Bluetooth ve GPRS youyla oyun oynama şansına sahipsiniz. Bunun yanında N-Gage Arena’da dünya çapında oyunseverler hem bir topluluk oluşturup oyun deneyimlerini paylaşıyorlar hem de mobil online eğlenceye katılmak isteyenlere yeni fırsatlar sunuyorlar.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>