>

MODA - STİL

Türk Modasının Merakla Beklenen Multibrand Konsept Mağazası Gizia Gate Açıldı

Türk modasına yön veren 30 tasarımcının koleksiyonları ilk kez aynı çatı altında tüketici ile buluşuyor.
 
   
 
 
     

Türk tekstil ve modasının 30 yıllık deneyimli temsilcisi Gizia’nın, Türkiye’de bir ilke imza atarak hayata geçirdiği, merakla beklenen multibrand konsept mağazası GIZIA GATE, Nişantaşı’nda açıldı.

Türk moda dünyasının yenilikçi yüzü GIZIA GATE, Türk modasına yön veren 30 tasarımcının koleksiyonlarını ilk kez aynı çatı altında buluşturuyor. GIZIA GATE, Abdi İpekçi Caddesi’ndeki 1500 m2’lik 2 katlı mağazasında, Türk moda tasarımcılarının özel koleksiyonlarını uluslararası mağazacılık standartlarında satışa sunuyor.

GIZIA Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kutlu; “Türk tasarımcılarını vitrine çıkaran bir proje olan GIZIA GATE Türk modasına ve tasarımcılarına büyük bir kapı araladı. 2016 yılında Anadolu Yakası’nda, sonraki yıllarda ise Ankara, İzmir ve Bursa’da 4 mağaza daha açarak, tasarımcılarımızla tüketicilerimiz arasında köprü olma mizyonumuzu sürdüreceğiz. Herkesi GIZIA GATE mağazamıza bekliyoruz” dedi.

GIZIA GATE’ de koleksiyonları satışa sunulan tasarımcılar; Arzu Kaprol, Aslı Filinta, Bahar Korçan, Belma Özdemir, Cenan Abas, Deniz Berdan, Ela Köseoğlu, Erkan Demiroğlu, Evren Kayar, Gamze Saraçoğlu, Gökhan Gündoğdu, Gülçin Çengel, Mehry Mu - Güneş Mutlu, Hande Kasapoğlu, Hakan Urfalıoğlu, Hakan Yıldırım, Lug Von Siga – Gül Ağış, Maid In Love – Hande Çokrak, Mehtap Elaidi, Niyo Çanta – Niyazi Erdoğan, Özgür Masur, Özlem Ahıakın, Özlem Kaya, Sedef Çalarkan, Seden Kışlalı, Simay Bülbül, Tuğba Ergin, Tuvana Büyükçınar Demir, Yael Morel ve Zeynep Tosun’un koleksiyonları Türkiye’nin ilk tasarımcılara özel multibrand konsept mağazası GIZIA GATE’de tüketicilerle buluşuyor. Mağazada GIZIA ve 4G GIZIA markalarının koleksiyonları da yer alıyor.

GIZIA GATE moda tutkunlarını tasarımcılarla buluştururken yıl boyunca düzenleyeceği özel sanat ve moda etkinlikleri ile de farklı deneyimler sunacak.

GIZIA GATE Adres; Abdi İpekçi Cd. No:19 Nişantaşı – Şişli / İstanbul
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>