>

KÜLTÜR-SANAT

Yasmin Levy Doğum Gününü Sahnede İstanbul`da Kutlayacak!

Türkiye`de geniş ve tutkulu bir dinleyici kitlesine sahip olan, 23 Aralık`ta, Zorlu Psm`de Piu Entertainment ve 73 Organizasyon işbirliği ile sevenleriyle buluşacak.
 
   
 
 
     

23 Aralık doğumlu sanatçı, yeni yaşına İstanbul'da, ikinci evinde, sahnede Türk izleyicisi ile birlikte gireceği için çok mutlu olduğunu söyledi. Daha önce de birbirinden önemli Türk müzisyenler ile beraber ortak çalışmalar yapan, birlikte sahne alan Yasmin Levy, bu kez sahnesinde Koray Avcı'yı ağırlayacak.

''Zeki Müren, Orhan Gencebay, Bülent Ersoy, İbrahim Tatlıses dinleyerek büyüdüm. Güçlü ve derin seslere sahip müzisyenleri seviyorum. Bu gelişimde bir kat daha fazla heyecanlıyım çünkü Koray Avcı ile bir ortak çalışma planlıyoruz. Çok yetenekli bir müzisyen ve birlikte sahne alacağımız için de oldukça mutlu ve heyecanlıyım sürprizlerimizi bekleyin! Koray Avcı'yı kendime oldukça benzetiyorum. İkimiz arasında oldukça iyi bir bağ olduğuna inanıyorum.'' diyerek duygularını açıklayan Yasmin Levy'nin konser biletleri tükenmek üzere!

Ladino müziğinin sıradışı yorumcusu Yasmin Levy, Latin ve Sefarad müziğinden İspanyol flamenkosuna Arjantin tangosundan Portekiz fadosuna kadar dünyanın farklı coğrafyalarında müzikleri harmanlayarak, benzersiz tarzını oluşturuyor. “Acıyı güzelleştiren kadın” olarak tanımlanan sanatçı, 23 Aralık'ta, Zorlu Psm'de Piu Entertainment ve 73 Organizasyon işbirliği ile İstanbul’lular ile bir kez daha buluşarak eşsiz bir konsere daha imza atmaya hazırlanıyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>