>

DİĞER HABERLER

Bu Yaz Beyaz Eti Tercih Edin!

Yaza özel olarak hazırlanan "Banvit Mangal Seti" ile daha sağlıklı ve unutulmaz lezzetlerin tadına varın...

 
   
 
 
     
"BANVİT MANGAL SETİ" YAZA DAMGASINI VURACAK

Banvit özellikle, ilkbahar ve yaz aylarına yönelik mangalda kullanılmak üzere; soslu kök kanat, soslu pirzola, ızgara mangal gibi özel ürünler hazırladı. Banvit, soslu kök kanat ve soslu pirzolanın soslarında da, tüketicilerin ağız tadına hitap etmesi ve lezzetin daha hoş algılanması için bazı püf noktalar uyguluyor.

Tüketicilerine farklı lezzetler sunabilmeyi hedefleyen Banvit, ekstra kalitedeki parça piliç etlerini çeşitli baharatlarla özel işleme tabi tutarak, mangal keyfine özel ürünlerini tüketicilerinin beğenisine sundu. Et endüstrisinde kullanılan en yeni yöntemlerle hazırlanan soslu parça piliç etlerinde, sos tüm yüzeye aynı oranda dağılıyor, gevreklik ve sululuk artarken etlerin pişme süreleri kısalıyor.

Banvit, özellikle mangalda kullanılmasını önerdiği bazı Piliç ve Hindi ürünlerine de "Mangal Keyfi" etiketleri ile tüketicinin beğenisine sunuyor. Banvit yetkilileri, pratik olarak kullanılan hazır ürünlerden köfteler ve kebapların da mangalda çok güzel olduğunu belirtiyorlar.KANATLI HASTALIKLARI BANVİT’İN DENETİMİNDE

Banvit Canlı Üretim Teşhis Laboratuarı, Tarım Bakanlığı Koruma Kontrol Genel Müdürlüğü’nün denetimi ve onayıyla "Veteriner Teşhis ve Analiz Laboratuvarları" çalışma iznini aldı...

Banvit Canlı Üretim Teşhis Laboratuarı, Tarım Bakanlığı Koruma Kontrol Genel Müdürlüğü’nün denetimi ve onayıyla "Veteriner Teşhis ve Analiz Laboratuvarları" çalışma iznini aldı

Teknolojik ve bilimsel metodlar uygulayarak 10 yıldır başarılı bir şekilde faaliyet gösteren Banvit Canlı Üretim Teşhis Laboratuvarı, "Veteriner Teşhis ve Analiz Laboratuvarları" çalışma iznine hak kazandı. Son 1 yıldır yoğun olarak sürdürülen çalışmalar sonucunda alınan bu belge ile Banvit Canlı Üretim Teşhis Laboratuvarı’nda yapılan testlerin sonuçları, resmi bir nitelik ve bilimsel bir yapıya kavuştu. Böylece ülkemizde ilk defa beyaz et sektöründe hizmet veren entegrasyonlar ve tavukçuluk işletmeleri içerisinde özel bir kuruluşun laboratuvarında yapılan testlerin sonuçları resmi bir nitelik taşıyacak.

Banvit Canlı Üretim Teşhis Laboratuvarı, sahada yapılan çalışmalarda kanatlı hastalıklarının teşhisine yönelik olarak faaliyet gösteriyor. Bu belge aynı zamanda Tarım Bakanlığı ile bölgedeki olası hastalıklarla ilgili ortak bir çalışma zorunluluğunu da getiriyor. Bu kapsamda canlı üretim laboratuvarına uzman bir veteriner hekim de atandı.

İleriki günlerde başlatılacak yeni çalışmalarla "Deney ve Kalibrasyon Laboratuarı" yeterliliği için ISO 17025 belgesinin alınması hedefleniyor. Bu belge ise Banvit Canlı Üretim Teşhis Laboratuvarı’nda yapılan testlerin sonuçlarının uluslararası bir geçerlilik kazanmasını sağlayacak.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>