>

DİĞER HABERLER

Bursa Motorshow 2004’te Renault farkı…

6-11 Nisan 2004 tarihleri arasında TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Bursa Motorshow 2004’te Renault standının yıldızı Scénic II oldu.
 
   
 
 
     
Monospace konforu ile hatchback dinamizmini birarada sunan Scénic II tüm dikkatleri üzerine topladı. Ziyaretçiler Mart ayında Türkiye pazarına sunulan Scénic II ile tanışma imkanı buldular.

Scénic II’nin yanısıra önümüzdeki aylarda Türkiye pazarına sunulacak olan Yeni Trafic ve Vel Satis de ziyaretçilerin beğenisini kazandı. Yeni Trafic lansmanı ile Renault’nun hafif ticari araç ürün gamı güçlenerek zenginleşecek. Renault’nun seçkin temsilcisi Vel Satis ise yüksek hatchback kavramına dayanan konsepti ile hem şık hem de sıradışı bir otomobil.

Renault standında ayrıca Türkiye’de üretilen modeller Mégane II Sedan ve Clio Symbol de sergileniyor. Sadece Türkiye’de üretilerek tüm dünyaya Türkiye’den ihraç edilen Mégane II Sedan, Türkiye pazarına sunulduğu günden itibaren önemli satış başarıları elde etti. Yıllardır Türkiye’nin en çok satılan otomobili ünvanını koruyan Clio Symbol de yeni Fidji versiyonu ile Renault standında yerini aldı.

Bursa Motorshow 2004’e gelen ziyaretçiler ayrıca Renault standında sergilenen Laguna, Clio HB ve Kangoo Multix modelerini yakından inceleme fırsatına sahip oldular. Böylece güvenlik konusunda başarıları ile dikkat çeken ve Euro NCAP testlerinde 5 modeli en yüksek not olan “5 yıldız” ile ödüllendirilen Renault, Bursa Motorshow 2004’te segmentlerinde “best in class” seçilen 3 Renault modelinin (Laguna, Vel Satis ve Mégane II) özelliklerini sergilemiş oldu.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>