>

MAGAZİN

BODRUM’a Güzellik Yağacak

40 Ülkeden güzeller yarışacak…
 
   
 
 
     

Bodrum’da 24 Mayıs - 02 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan uluslararası güzellik yarışması Miss Superstar World 2021’de yaklaşık 40 ülkeden güzeller yarışacak.

Bodrum Tanıtma Vakfı (BOTAV) ve Montenegro iş birliğinde düzenlenecek olan güzellik yarışmasına Avrupa, Balkanlar ve Asya ülkeleri başta olmak üzere 40 ülkeden katılım olacak. Azka Otel Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Kaya’nın girişimleri ile Bodrum’a getirilecek olan yarışmada güzeller Bodrum'un tanıtımına katkı sağlayacak.

Yarışmanın Bodrum’a Katkısı Olacak

Azka Otel Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Kaya: “Montenegro’da da iş yapıyorum orda böyle bir etkinlik olacağını duydum ve görüşmeler yaptıktan sonra Bodrum’un tanıtımına faydası olacağını düşünerek güzellik yarışmasının burada yapılmasını için girişimlerde bulundum. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ve Bodrum Tanıtım Vakfı ile görüştük. Başkan Aras ve BOTAV destek olacaklarını söylediler. Biz de Montenegro’da bir ekip ile Bodrum Belediye Başkanını ziyaret ettik. Başkan Aras ile toplantımızı yaptık gayet olumlu geçti. Yarışmaya yaklaşık 40 ülkeden katılım olacak. Balkan ülkelerinden Avrupa ülkelerine, Asya ülkelerinden Amerika’ya kadar birçok ülkeden güzel bu yarışma için hazırlanıyor. Bodrum’a katkısı olacağına inandığım için aracı oldum” dedi.

Güzellik yarışmasını düzenleyen Ilda Beganovic: “Bizim Bodrum’a ilk gelişimiz ve bizi Bodrum’da misafir eden Bülent Kaya’ya teşekkürlerimi sunuyorum. Güzellik yarışmamızın ismini Miss Superstar World 2021 olarak belirledik. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile görüştük. Bizi misafir ettiler ve çok güzel geçen bir görüşmemiz oldu. Biz daha önceden Karadağ’da faaliyet gösteren bir ajansız. Dünya genelinde şu ana kadar 20 civarı güzellik yarışması düzenledik. Avrupa, Asya ülkelerinde ve birçok farklı ülkede güzellik yarışması düzenledik” ifadelerini kullandı.

Bodrum'u Dünyaya Duyuracak

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras bu tür etkinliklerin Bodrum tanıtımı için faydalı olacağını ifade ederek: “Bodrum’da bu tür etkinliklerde bakış açımızı değiştirdik artık. Bodrum’da bir etkinlik olacaksa uluslararası olacak ve ses getirecek etkinlikler olacak. Bu etkinliğin Bodrum’u tanıtacağına inanıyorum. Güzellik yarışmasını Karadağ ile birlikte organize ediyoruz. Yaklaşık 40 ülkenin katılacağı bir yarışma olacak. Türkiye’nin ve Bodrum’un sesini dünyaya duyuracak bir etkinlik olacak. Bu yarışmayı çok önemsiyoruz ve destek veriyoruz” dedi.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>