>

GÜZELLİK

AVON ile Gençlik Genlerinizi Harekete Geçirin!

Dünyanın önde gelen güzellik kuruluşu AVON, yaşlanma karşıtı cilt bakımını sonsuza kadar değiştirecek yepyeni bir yenilik sunuyor.
 
   
 
 
     

AVON’dan yeni ANEW GENICS Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Serisi, gençlik genlerinizi harekete geçiriyor ve cildinizin gençlik ışığını ortaya çıkarıyor.

ANEW GENICS, tüm yaşlanma belirtileri ile birden savaşır!

Kırışıklık ve ince çizgi görünümü
Renk tonu bozuklukları
Cilt sarkmaları
Yaşlılık lekeleri


"Herkesin içinde gençlik pınarı gizli. Gençlik genlerinin etkinliği yaşlanmayla beraber azalır. Calabria Üniversitesi’ndeki bilim adamları İtalya’nın güneyinde bir kasabada insanların gençlik genlerinin daha güçlü olduğunu keşfetti. Böylece daha uzun ve daha sağlıklı bir hayat sürebiliyorlardı."

ANEW GENICS Serisi, gençlik genlerini harekete geçiren* “YouthGen Teknolojisi” ile formüle edildi.

3 boyutlu olarak yeniden yapılandırılan cilt üzerinde uygulanan in-vitro test sonuçlarına dayanır.

CİLDİNİZİN GENÇLİK IŞIĞINI ORTAYA ÇIKARIN!


ANEW GENICS TREATMENT CREAM

Bakım Kremi


Gençlik genlerini aktive etmek üzere YOUTHGEN TEKNOLOJİSİ içerir.

NEDEN KREM?

Cildin kolajen ve hyaluronik asit üretimini artırmak üzere gençlik genlerini aktive etmeye yardımcı olur. Daha kuru ciltler için idealdir. Kırışıklık ve ince çizgi görünümü, renk tonu bozuklukları ve yaşlılık lekeleri gibi yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcıdır.*

KULLANIMI:

Yoğun şekilde nemlendiren kremi, her akşam temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine uygulayın. Cilt bakım rutininizi Anew Serisi’nden yaşınıza uygun bir gündüz kremi ile tamamlayabilirsiniz.

Klinik çalışma sonuçlarına dayanmaktadır.

GENÇLİK GENLERİNİZİ HAREKETE GEÇİRME ZAMANI!

ANEW GENICS TREATMENT CONCENTRATE

Bakım Serumu

Gençlik Genlerini aktive etmek üzere 2 kat daha yoğun YOUTHGEN TEKNOLOJİSİ içerir**

NEDEN SERUM?

Yoğun formülü ile cildin kolajen ve hyaluronik asit üretimini artırmak üzere gençlik genlerini aktive etmeye yardım eder. Kırışıklık görünümü, cilt sarkması, renk tonu bozuklukları gibi yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardım eder.***

KULLANIMI:

Günlük cilt bakım rutininize ilaveten bu serumu temizlenmiş yüz ve boyun bölgenize sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa uygulayın. Cilt bakım rutininizi Anew serisinden yaşınıza uygun bir kremle tamamlayabilirsiniz.

Serumun YouthgenTeknolojisi’nde kullanılan bileşenlerin oranı Genics Bakm Kremi’ne göre 2 kat fazladır.

Klinik çalışma sonuçlarına dayanmaktadır.

4 Kasım tarihinden itibaren satışa sunulan ANEW GENICS Serisi’nden Bakım Kremi (30ml.) %40 İNDİRİM ile SADECE 36,60TL, Bakım Serumu (30ml.)ise %40 İNDİRİM ile SADECE 43,80TL! Üstelik Bakım Kremi veya Bakım Serumu alana, ANEW Clinical İkili Göz Çevresi Bakım Sistemi ve Seyahat Boyu Incandessence EDP HEDİYE!

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>