>

AŞK - CİNSELLİK

Mutluluk katmanın anahtarı mutfağınızda saklı

Araştırmacılar afrodizyak gıdaların kokuları tatları ve görünüşleriyle cinsel uyarıcı etki yaratmanın dışında, sizi daha iyi kur yapan bir sevgiliye veya eşe dönüştürebileceğini söylüyor.
 
   
 
 
     
Afrodizyaklar, psikolojik etkilerine ve cinsel yaşamın her evresinde yarattığı değişime bağlı olarak üç gruba ayırıyor: flört besinleri Potansiyel eşinizi ararken, keyfinizi yerine getirerek kendinize olan güveninizi artıracak, sizi canlandıracak ve kur yapmaya yöneltecek besinleri seçmelisiniz.

Flört dostu gıdalar

Pul biber Baharatlı gıdalar kalbe kan akışını ve metabolizmayı hızlandırırlar. Havuç İçerdiği yüksek lif nedeniyle cinsel arzuları uyandırıcı etki yaratabilir. Muz İçerdiği kimyasallarla beyinde keyif arttırıcı etki yaratır ve özgüveni artırır. baştan çıkaran gıdalar İkinci aşama, baştan çıkarma. Afrodizyaklar testesteron gibi cinsel hormonların salgılanmasını ve genital organlardaki kan basıncını artırarak vücudu aşk için hazır hale gelmesini sağlar. Ayrıca hızla ihtiyacınız olan enerjiyi temin eder. Karides İyot açısından zengin olan karides ve diğer deniz ürünleri, tiroid bezlerinin çalışması ve sağladığı enerji açısından önemlidir. Çikolata İçerdiği kafein nedeniyle çikolatanın uyarıcı bir etkisi vardır. Bunun yanında salgıladığı mutluluk hormonuyla keyif verir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>