>

DİĞER HABERLER

Champ Elysees’deki tek otel

Sevgililer Günü’nde sevdiğinizle romantik bir gün geçirmek istiyorsanız Paris Marriott’un size özel hazırladığı sürprizleri kaçırmayın...
 
   
 
 
     
Sevgililer Günü’nü dünyanın en romantik kentinde karşılamak isteyenleri Paris’in ünlü bulvarı Champ Elysees’deki tek otel olan Paris Marriott bekliyor

AŞIKLAR ŞEHRİ PARİS’TE “SEVGİLİLER GÜNܔ

Sevgililer Günü’nde sevdiğinizle romantik bir gün geçirmek istiyorsanız Paris Marriott’un size özel hazırladığı sürprizleri kaçırmayın. Bu özel günde sevgilinizle baş başa olmanın tadını çıkarın.

Paris Marriott, hayatınızdaki özel insanla unatamayacağınız bir gün geçirmek için size değişik alternatifler sunuyor. Güne sağlık kulübünde masaj yaptırarak başlayabilir, aromatik masaj yağları ile rahatlayabilirsiniz. Ardından Champ Elysees’nin aşk kokan sokaklarında dolaşıp ünlü mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz. Akşam ise Paris Marriott’un size özel hazırladığı romantik yemeğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Champ Elysees üzerindeki tek otel Paris Marriott’un ilginç bir özelliği de giriş bölümünün eskiden ünlü modacı Louis Vitton’un yaşadığı ev olması. Marriott Oteller Zinciri’nin nadide halkası Paris Marriott’un bu tarihi ve büyüleci atmosferinde aşkınızı yeniden keşfedin.

Marriott Otelleri Türkiye Temsilciliği
Tel: (212) 296 54 20-21 / 296 58 10
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>