>

DİĞER HABERLER

Charriol'un Colvmbvs Tonneau serisi annenizin aklını başından alacak....

Hayatınızdaki en değerli varlığa, günün her saatinde sizi hatırlatacak çok özel bir hediye vermeye ne dersiniz?
 
   
 
 
     
Türkiye distribütörlüğünü Konyalı Saat'in yaptığı dünyaca ünlü jet set saat markası Charriol'un yeni serisi Colvmbvs Tonneau ile kadınların gönlünü fethediyor.Bir mücevhere dönüşebilen fonksiyonel görünümlü Charriol Colvmbvs Tonneau haute-couture ruhu ile saat yapım teknolojisinin işbirlğinde yapılmış çok özel bir saat.

Colvmbvs Tonneau safir kristal çevresine bezenmiş elmaslara sahip mahfaza, sedefli veya beyaz kadranlar, roze, pastel pembe veya pastel mavi konturlar, pastel renkli krokodil görünümlü deri kayışlarla son derece sıra dışı ve şık.

Bunların dışında Charriol'un tipik özellikleri olan manila kurma düğmesi, mahfazanın yumuşak yuvarlaklığı, süslenmiş saat arkası, İsviçre yapımı kronograf makinası, 30 metre su geçirmezlik ve 1 yıllık uluslararası garanti de Colvmbvs Tonneau'da mevcut.

Sedefin ve derinin ipeksi renkleri ile elmasın büyülü parıltısı üzerindeki vurgular, rahatlık ve eğlenceyi ön plana çıkartıyor.Colvmbvs Tonneau gecelerin de gündüzler kadar güzel geçeceğini vurguluyor.Bu çok özel saatle annenizi mutlu etmek için ne bekliyorsunuz?
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>