>

DİĞER HABERLER

Çocuklar oyun oynuyor, “Baba Beni Okula Gönder” kampanyasına katkıda bulunuyor

Çocuklar bayramlarını 23 Nisan Akmerkez Nintendo Çocuk Festivali’nde kutluyor...
 
   
 
 
     

Yaratıcı, eğitici ve yenilikçi oyun ve konsolları üreticisi Nintendo, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda 23 Nisan Akmerkez Nintendo Çocuk Festivali ile tüm çocukların kalplerini fethediyor.

Dünyanın en büyük oyun konsolu ve yazılımı üreticilerinden Nintendo, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda tüm çocukları Akmerkez’de düzenlenen 23 Nisan Akmerkez Nintendo Çocuk Festivali’nde buluşturuyor. Milliyet Gazetesi ve Doğan Grubu Televizyonları desteği ile düzenlenen festivalde, LykiaWorld Tatil Köyü katkılarıyla birinci olan çocuğu muhteşem bir tatil, diğer çocukları da birbirinden güzel sürprizler, hediyeler ve oyunlar bekliyor. 23 Nisan Akmerkez Nintendo Çocuk Festivali, 22-23-24 Nisan, Cumartesi Pazar ve Pazartesi günleri 11:00 – 17:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Nintendo’nun en sevilen oyunlarından biri olan Super Mario Smash Football’u oynayan çocuklar adına Nintendo, atılan her gol için kampanyaya 1 YTL katkıda bulunacak. Toplam gol sayısı, festival alanında bulunan sayaçta görünecek. Nintendo, 2 günün sonunda atılan gollerin sayısı kadar Yeni Türk Lirası’nı kampanyaya aktaracak.


• Brain Training ve Big Brain Academy Standı: Çocuklarını beklerken ebeveynler de eğleniyor. Ebeveynler, Brain Training ve Big Brain Academy ile Sudoku da dahil olmak üzere zevkli zeka oyunları oynayabiliyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>