>

MODA - STİL

adL’de Yılbaşı Partisi Başladı

Yeni yıl adL’nin zamansız tasarımlarıyla güzel...
 
   
 
 
     

adL‘‘NIGHT ZOOM’’, adL+CENGİZ ABAZOĞLU, adL ‘‘Night Zoom Styled Mert Aslan’’ın yeni yıla özel geniş yelpazeye sahip koleksiyonları ile kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edin...

Cesur, sade ve feminen kadının zamansız hali adL iddialı tavrını yeni yıl koleksiyonuyla ortaya koyuyor. Kusursuz stili ile yılbaşı gecenizi özel kılıyor.

Kadının gücünden ve özgür tavrından ilham alan adL’nin yeni yıl tasarımları ışıltısı ve renkleriyle bu özel günde stil sahibi kadını cesaretlendiriyor. Düz-simli kadifeler, renkli payetler, dantel, jakarlar, krep ve satenler gece şıklığını vurguluyor. Parıltılı kumaşlardan ceketler, tül tütü etekler, dar kadife elbiseler, krep-dantel birlikteliklerinin sunulduğu üç farklı adL‘‘NIGHT ZOOM’’, adL+CENGİZ ABAZOĞLU, adL ‘‘Night Zoom Styled Mert Aslan’’ koleksiyonlarıyla yılbaşı gecesini mükemmel kılıyor.

adL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık ‘‘Gece stilini yansıttığımız ve özel gecelerde büyük ilgi gören koleksiyonlarımız yılbaşında yine çok iddialı... Renkleri seviyoruz. Dileğimiz yeni yılın hayatın tüm güzel renklerini sanatla, modayla, sevgi ve barış içinde sunması ’’ dedi.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>