>

DİĞER HABERLER

Çocuklarınıza en güzel tatil Akmerkez'de

Akmerkez, sömestr boyunca çocuklara çok keyifli bir tatil geçirtecek. Legolympia Köyü, kurulacak Lego Ekspro oyun alanı ...
 
   
 
 
     
24 Ocak – 8 Şubat tarihleri arasında, Akmerkez’de yapılacak birbirinden ilginç ve eğlenceli aktivite ile, çocuklar zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklar.

Sömestr süresince Alt Çarşı havuzüstünde kurulacak Legolympia Köyü’nde, Lego Futbol ve Lego Basketbol turnuvaları yapılacak ve kazananlar birbirinden güzel hediyeler kazanma fırsatını yakalayacak. Ayrıca Legolympia Köyü, kurulacak Lego Ekspro oyun alanı ile, 6 ay-3 yaş arası çocuklara; Lego Make’n Create alanı ise, spor ile ilgilenmeyen çocuklara ilginç ve alternatif eğlence imkanı sunuyor.

30 Ocak 2004 Cuma günü saat 15:00’te, sevilen televizyon karakteri Ozi’ye yeni bir arkadaş bulmak amacıyla Çocuk Kulübü tarafından düzenlenen “Ozi’ye Arkadaş Çiziyorum” isimli resim yarışmasına katılmak isteyen çocukların, Akmerkez Food Court Videowall önündeki atölye çalışmasına katılması yeterli…

5 Şubat 2004 Perşembe günü saat 15.00’de Akmerkez Food Court Videowall önünde gerçekleştirilecek söyleşide, çocukların sevgilisi İnci Türkay minik hayranlarıyla buluşacak.

6 Şubat 2004 Cuma günü saat 15.00’de gerçekleştirilecek etkinlikle, Yıldız Asyalı ve sevilen karakter palyaço Totsy, Akmerkez Food Court Videowall önünde hayranlarıyla buluşacak.

Birbirinden renkli etkinlikler ve çeşitli sürprizlerle, sömestr süresince en güzel tatil Akmerkez,’de!!!
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>