>

DİĞER HABERLER

Domino’s Pizza Türkiye’deki başarısını dünyaya taşıdı!

Domino’s Pizza ‘nın dünya genelinde gerçekleştirdiği “ En başarılı Domino’s Pizza dükkanı” yarışmasını Nişantaşı şubesi kazandı.

 
   
 
 
     
11 Mart 2004, İstanbul; Domino’s Pizza Türkiye 2003 yılındaki başarıları ile tüm dünyada adından söz ettirirken, Domino’s Pizza Nişantaşı şubesi, dünyada 2003 yılının en yüksek ciro artışı gerçekleştiren şubesi seçildi.

%44,27 ‘lık bir ciro artışıyla tüm dünyadaki Domino’s Pizza şubeleri arasından sıyrılarak başarıya ulaşan Nişantaşı şubesinin müdürü Alp Öyken konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Bugüne kadar amacımız her zaman kaliteli, lezzetli ve hızlı servisi gerçekleştirmek oldu. Amerika merkezimizden gelen yetkililerin denetlemeleri sonucunda en yüksek ortalama olan 5 yıldızı almayı hak ettik ve ortalamamızı hiç düşürmeden emeklerimizin karşılığını almayı başardık. Domino’s Pizza bünyesinde çalışıyor olmaktan son derece mutluyum. Özellikle Nişantaşı Şubesi olarak bu ödülü kazanmaktan dolayı tüm ekiple birlikte gurur duyuyoruz”

Nişantaşı şubesinin kazandığı ödülün önemine dikkat çeken Domino’s Pizza Genel Müdürü Aslan Saranga ise “Bu ödül bizim için büyük bir gurur kaynağı. 2004 yılına böylesine büyük bir ödül ile başlamak, bu yılın ne kadar güzel geçeceğinin bir göstergesi. Geçen yıl satışlarımızda yüzde 40, karlılığımızda yüzde 369 oranında artışlar sağladık. Domino’s Pizza Türkiye, tüm dünyadaki Domino’s Pizza merkezlerinin göz bebeği haline geliyor,” dedi.

2004 yılında Türkiye’deki yatırımlarını hızlandıran ve şube sayısını arttıran Domino’s Pizza halen 31 şubesiyle Türkiye’nin evlere servis yapan en büyük şirketi unvanını taşıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>