>

DİĞER HABERLER

Dresuarın Feminen Şıklığı!

Dresuarlar geçmişin esintilerini taşıyan parçalar gibi gözükseler de aslında şimdinin en zarif mobilyası konumundalar…
 
   
 
 
     

Dresuarı en şık tamamlayabileceğiniz diğer detay aksesuar ise aynadır. Ayna ile son derece uyumlu bir portre çizen dresuar mekanların sıradan havasını aniden ihtişamı ile görkemli hale dönüştürebilir.

Antrelerde, yatak odanızda ya da salonunuzun en nadide köşesine konumlandıracağınız dresuar ve ayna ikilisini bir arada kullanmak zorunda değilsiniz elbette, fakat bu ikilinin ahenkli uyumunun doğru renk ve tarzı bir araya getirdikten sonra oldukça göz kamaştırıcı olabileceğini de unutmayın.

Dresuarı bir çalışma masası olarak da kullanabilir ve değerlendirebilirsiniz. Küçük çekmeceli ve çok yüksek olmayan modeller bu işlev için oldukça uyumludur.

Nasıl kombinleyeceğinize ya da evinizin hangi köşesine daha çok yakışacağına siz karar verin. Ama dresuar detayının evinizin ya da ofisinizin havasını değiştireceğini ve son yılların en moda mobilyası olduğunu da sakın unutmayın.

Evinizde zarafet rüzgarları essin istiyorsanız en sevdiğiniz köşenizi bu muhteşem ikiliye gönül rahatlığı ile bırakabilirsiniz…

İŞTE EN ŞIK AYNALAR:
GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN!

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>