>

GÜZELLİK

BOND NO.9 Yeni Kokusu NoMad ile Lüksü Bir Üst Seviyeye Taşıyor

Bond No.9, özgür ruhlu New York gezginlerinden aldığı ilhamı Orta Doğu’nun egzotik dokusu ile bir araya getirerek yarattığı en yeni parçası NoMad’ı sunuyor.
 
   
 
 
     

Zaman içinde birden fazla metamorfoz geçiren NoMad, 19. yüzyıl ortalarında New York’un en seçkin insanlarının semte akın etmesiyle Manhattan'ın en görkemli yerlerinden biri haline geldi. Bond No.9’un kurucusu Laurice Rahmé, "Bu koku NoMad'ın yaşam tarzını ve kültürünü kutlarken aynı zamanda geçmiş ile günümüzü içinde barındıyor.” diyor.

NoMad'ın kalbini, geleneksel notalar yerine modern meyveli notalar eklenerek benzersiz bir sunumla yeniden tasavvur edilmiş, güçlü ve şehvetli bir ud oluştuyor. Armut ve taze siyah frenk üzümü kokuya gurme bir sıcaklık katıyor. Amber ve sandal ağacı ise NoMad’a uzun süre kalıcılık veriyor.

Fas mavisi tonu, göçebeliğin bohem ruhuna alışılmadık bir yorum getirirken, Yaldızlı Çağ dönemini yansıtan altın çizgilerinin üzerinde NoMad'in çağdaş cam kuleleri kadar parlak 74'ten fazla gümüş taş yer alıyor.

Bond No.9’un ikonik şişesi %50 geri dönüştürülmüş ve %100 geri dönüştürülebilir malzemeden üretiliyor ve sürdürülebilir ambalajlarda sunuluyor.

Fiyat: 4.490 TL.

Satış Noktaları: Beymen Zorlu, Beymen Suadiye, Beymen Bodrum, Beymen Nişantaşı, Beymen Istinyepark, Beymen Panora, Beymen Armada, Beymen Kavaklıdere, Beymen Vadi, Beymen Antalya, Beymen Gaziantep, Beymen İzmir, Beymen.com,La Deesse, Ladeesseshop.com 

Etiketler: BOND NO.9, NoMad, parfüm
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>