>

DİĞER HABERLER

E.C.A. "Osmanlı Serisi" ile Banyolarda Tarihin İzleri!

Özellikle klasik tarzdaki banyolar için tasarlanan "E.C.A. Osmanlı Serisi" , Osmanlı döneminin ihtişamı ve zarafetini yansıtıyor.
 
   
 
 
     
Yıllardır Suya Hayat Veren E.C.A.’dan Farklı Bir Seçenek...

Özellikle klasik tarzdaki banyolar için tasarlanan "E.C.A. Osmanlı Serisi" , Osmanlı döneminin ihtişamı ve zarafetini yansıtıyor.

E.C.A. ‘nın tarihi musluk koleksiyonundan esinlenerek yaratılan seri, dekorasyonda her ayrıntıya önem veren profesyoneller ve tüketiciler tarafından tercih ediliyor.

E.C.A. "Osmanlı Serisi", klasik görünümlerinin yanı sıra, gövde içlerinde rahat hareket imkanı sağlayan ve hijyen özelliği olan 90 derecelik seramik salmastralara sahip.

Lak kaplı yüzeyi ve özel dizaynı ile tarihin estetiğini yansıtan E.C.A. "Osmanlı Serisi", banyo bataryası, özel el duşu, ankastre lavabo bataryası , eviye bataryası , musluk , kurna musluğu, çamaşır musluğu ve bide bataryasının içinde bulunduğu 7 fonksiyondan oluşuyor.

ELGİNKAN TOPLULUĞU kuruluşu olan ELMOR tarafından pazara sunulan üstün nitelikli E.C.A. ürünlerinin servis hizmetleri, "2001 Ulusal Kalite Büyük Ödülü" sahibi ve "2002 Avrupa Kalite Ödülü Finalisti" olan ve yine ELGİNKAN TOPLULUĞU şirketi EMAR Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye bağlı Yetkili Servisleri tarafından tüketicilere sağlanıyor.
Yüksek teknolojiye sahip E.C.A. ürünleriyle ilgili detaylı bilgiye, ELMOR A.Ş.’nin 0212-251 70 06 no’lu telefonu www.elmor.com.tr internet adresinden, yetkili servisler ile ilgili bilgiye 0 800 261 85 13 no’lu Ücretsiz Danışma Hattı aracılığıyla ve www.emarservis.com internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>