>

KÜLTÜR-SANAT

Dövme Etkinliği ve Albüm Dinleme Partisine Davetlisiniz!

20 Şubat Perşembe günü 50`den fazla şehirde gerçekleşecek…
 
   
 
 
     

Dünya çapında gerçekleşecek olan bu etkinlikte Ozzy Osbourne’un hayranları albüm yayınlanmadan bir gün önce şarkıları dinleme şansını yakalayacak ve Ozzy Osbourne’dan ilham alınarak tasarlanan dövme koleksiyonundan dövme yaptıran seçili hayranlardan olacaklar.

İstanbul’da seçilen dövme stüdyosu Tattoom Gallery ise hazırladığı 17 adet dövme tasarımını 20 Şubat 2020 tarihinde tüm gün boyunca Ozzy Osbourne hayranlarına büyük indirim olanağı ile sunacak.

21 Şubat 2020 Cuma günü yayınlanacak olan “Ordinary Man” albümü, Ozzy Osbourne’un 10 yıl aradan sonra yayınladığı ilk albüm özelliği taşıyor. Los Angeles’ta kaydedilen albümde gitarda Andrew Watt, bas gitarda Guns N’ Roses grubundan Duff McKagan ve bateride ise Red Hot Chili Peppers grubundan Chad Smith yer alıyor. Albümde Ozzy’e eşlik eden isimler arasında da Elton John, Slash, Post Malone ve Tom Morello gibi isimler bulunuyor.

Tattoom Gallery dövme sektöründe hizmet alanını kapsayan ve tek çatı altında toplamayı hedefleyen bir markadır. Nişantaşı'ndaki stüdyosunda; farklı tarzlarda çalışan toplam 21 dövme sanatçısı ve 2 piercer bulunuyor. Standart dövme stüdyosu kalıplarının dışına çıkarak, yaptığı marka iş birlikleriyle üst düzey hizmet kalitesini ulaşılabilir kılıyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>