>

MODA - STİL

Alışveriş anlayışınızı baştan yaratacak!

Şehirli insanın alışveriş anlayışını baştan yaratacak, eğlendirici, yaşayan ve şaşırtıcı “hip” mağazası “Lobi” açıldi!
 
   
 
 
     

Sevdiğiniz markalar sizi anlatır, hayatınızdan bir parçadır, aşkınızdır, yaşam tarzınızdır, kişiliğinizdir ve evinizdir. Nişantaşı’nda hizmete giren “Lobi”, bu anlayıştan ortaya çıkmış, yaşamla ilgili her detayı içinde barındıran “ev” konseptinde bir mağaza. A46 Grubu tarafından hayata geçirilen “Lobi”, mağazacılık anlayışına yepyeni bir heyecan getirecek

A46 Grup yaratıcıları Tuvana Büyükçınar ve Selim Demir ortaklığında, birçok “Lifestyle” projesinde yer almış Başak Pelister’in konsept ve iş geliştirme danışmanlığı ile kurulan Lobi, Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde kapılarını açıyor. Mağazacılığın alternatif ve yaratıcı adresi olacak olan Lobi’ye adımınızı attığınız andan itibaren en yakın dostunuzun evine uğramış gibi hissedeceksiniz. Her odasında farklı bir dekorasyonu barındıran bu evin tüm odaları yaşayan birer mağaza olarak sizi içeri davet ediyor.
Kadın ve erkek giyiminden ayakkabıya, ev aksesuarından doğal sabuna, aksesuardan vücut bakım ürünlerine, televizyondan bilgisayara, müzik sistemlerine, kitap ve cd’den dergiye, birçok ürünün evdeki doğal yerleriyle sergilendiği Lobi’de gördüğünüz her şey size ait olabilir! Hayattan zevk almayı seven, farklı olmaktan hoşlanan ve dünyadaki yenilikleri bir adım önde takip eden herkesin yeni şeyler keşfedebileceği bir buluşma noktası olan Lobi, 40’a yakın marka barındırıyor. Bir kısmı dünyaca ünlü yabancı tasarımcı ürünleri ve markalardan, bir kısmı da Türkiye’de tasarım alanında stilleriyle fark yaratmış kişilerin Lobi’ye özel olarak ürettiği modellerden oluşan ürün portföyünün ortak özellikleri ise “alışılmışın dışında”, “stil sahibi” ve “yenilikçi” olmaları.

Lobi’de her hafta yepyeni ürünler, tasarımcılar ve markalarla tanışabilirsiniz. Kıyafetten takıya, ev aksesuarından teknolojiye tasarımın her alanında Türkiye’deki ve dünyadaki değişik stilleri takip etmek, farklı olmak veya yalnızca Lobi’nin tasarım havasını değişik kahve aromaları ve Elif Edes’in tatlıları eşliğinde koklamak isterseniz bir uğrayın.

Lobi
Tel: 0212 219 30 54


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>